Jeszcze więcej projektów w Szwecjii coraz więcej projektów innowacyjny, Tak jest w przypadku Centralny Padel Nordycki kto ma ambicję „Zrewolucjonizuj padel", z tymi 3 nowe centra w zamsz.

Nieograniczone ambicje

Centralny Padel Nordycki (CPN) narodził się z ambicją zrewolucjonizowania padel. Założycielami są pasjonaci sportów rakietowych, którzy szybko ulegli urokowi padel.

Po grze na wielu kortach padel różni, mówili sobie, że mogąlepiej i stworzył Centralny Padel Nordycki.

„Chcemy stworzyć miejsce, w którym atmosfera wokół sportu jest tak samo niesamowita, jak doświadczenie związane z uprawianiem sportu. Chcemy kultywować kulturę „przychodź taki, jakim jesteś”, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą.", Wyjaśniać Hassan Kassuja, jeden z partnerów.

Zdeterminowani, by podążać za swoim pomysłem, ci współpracownicy skrupulatnie pracują nad wszystkim, co otacza praktykę padel. Centralny Padel Nordycki wykracza poza zwykły klub padel.

„Chcemy to zrobić padel co to powinno być: integracyjny styl życia, który promuje dobre samopoczucie, zrównoważony sposób myślenia i pozytywną energię we wszystkich jej formach ”.

Aspekt społeczny jest przedstawiany z łatwym dostępem do innych w celu socjalizacji niezbędnej do życia każdego. Ponadto część zysków zostanie przekazana na cele „Zero głodu” Organizacji Narodów Zjednoczonych walczyć z głodem na świecie.

Otwarte ośrodki do dyskusji

Otwarcie zaplanowano na maj i czerwiec o godz 3 Central Padel Nordycki w Sztokholmie.

Le Norra Djurgårdsstaden, w Sztokholmie, wzdłuż lasu „Lill-Jans”, który prowadzi do dzielnicy Norra Djurgårdsstaden dla koneserów stolicy Szwecji. 10 kortów zewnętrznych otoczy miejsce spotkań zewnętrzną siłownią, dobrym jedzeniem i zielenią.

Klub, który będzie działał zasadniczo przyenergia słonecznaktóry będzie wyposażony w system zbierania wody deszczowej do zasilania terenów zielonych, a także system recyklingu bel. Centrum 100% nastawiony na eko-odpowiedzialność.

centralny padel model skandynawski

Le Näsby Slottspark, Täby, położony 20 minut od Sztokholmu, w idyllicznym otoczeniu, będzie klubem składającym się z 3 kortów sąsiadujących z przyjemną kawiarnią. Położony w pobliżu barokowego zamku i wspaniałego parku z widokiem na morze, ten klub będzie idealny dla " bawić się w coś padelnapij się kawy na słońcu, popływaj w jeziorze ”. Co za sen !

Wreszcie, Fabriksparken, Sundbyberg będzie ostatnim miejscem spotkań i socjalizacji grupy Centralny Padel Nordycki. Towarzyszy restauracja i boisko do koszykówki, a padel pozwoli ci cieszyć się terenem poprzez zabawę padel.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.