Wspaniała inauguracja Międzynarodowe Centrum Tenisowe z Cap d'Agde przez French Touch Academy oraz Marie du Cap d'Agde, która zainwestowała w te nowe obiekty ponad 2 miliony euro.

Klub jest już bardzo dobrze znany ze swojej infrastruktury i letnich kursów szkoleniowych dla wszystkich tenisistów i tenisistów. padel.

Teraz ten duży gracz może liczyć na centrum w 100% kryte, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu entuzjastów, a tym samym zaoferować wszystkim członkom maksymalne warunki do gry.

W ten weekend French Touch i ratusz zaprosiły partnerów, ale także osobistości i wszystkich fanów tenisa i padel na rozpoczęcie tego nowego projektu: tenis Padel Arena.

Podczas tej inauguracji można było zobaczyć znane głowy. Pośród innych Robin Haziza, kapitan pań we francuskiej drużynie, ale także Bastien Blanqué lub Richard Gasquet, odbył podróż.

Syntetyczny kort tenisowy w CIT Cap d'Agde

I trzeba przyznać, że jest to bardzo ambitny projekt, bo aktorzy, którzy zapoczątkowali tę przygodę, włożyli w to niezbędne środki, by stworzyć wspaniałe centrum.

Posiada 5 kortów tenisowych z żywicy, 2 korty ziemne i 4 korty tenisowe. padel. Coś, co zadowoli szerszą publiczność.

2 młodych ludzi gra padel w CIT cap D'Agde

Ta kompletna i zupełnie nowa przestrzeń pozwoli Charles Auffray, Julien Bercovici i ich akademię, aby podbić serca mieszkańców, którzy chcieliby zagrać w tenisa lub dowiedzieć się więcej padel.

Biorąc pod uwagę dynamikę naszej dyscypliny, jedno jest pewne, to nowe narzędzie uszczęśliwi ludzi.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.