To oficjalne, Narodowe Centrum Szkoleniowe (CNE) zaoferuje „wkrótce” dwa pola padel i pozwoli elitom padel Francuzi skorzystają z udogodnień Francuskiej Federacji Tenisowej.

Dwa utwory padel Śródścienny

Przez chwilę w pudełkach FFT tym razem rzuca się w oczy, formalizując instalacja tych dwóch torów padel który będzie budowany od 2022 roku.

Te nowe obiekty są częścią plan padel dużo bardziej ambitny co obejmuje rozwój padel amatorski, trening i wsparcie dla najlepszych francuskich graczy.

Czy FFT pozwoli mieszkańcom Ile-de-France grać na tych 2 boiskach piłkarskich? padel ?

Utrzymany wysoki poziom

FFT chce, aby Francuzi zabłysnęli na międzynarodowej scenie. Dlatego zdecydował się postawić na 16 najlepszych francuskich graczy poprzez umowę, która pozwala im na wsparcie finansowe, ale także sportowe.

PADEL CNE

Wiele międzynarodowych turniejów od 2022

W ciągu ostatnich kilku dni dużo rozmawialiśmy o tym wyjątkowym turnieju na Stade Roland-Garros: Paris Premier Padel Major.

Ale będziemy mieć też we Francji inne międzynarodowe imprezy z: padel.

Jak nie mówić o scenie? World Padel Tour które odbędzie się w Tuluzie. ten Człowiek Padel Open zbierze najlepsze pary damskie i męskie na świecie od czerwca przyszłego roku.

Jak możemy też nie rozmawiać FIP GOLD PERPIGNAN która odbędzie się na jednym z najpiękniejszych francuskich placów od 22 do 26 czerwca?

Kalendarz FIP 2022 mówi po francusku

Powinniśmy mieć prawie 6 dużych międzynarodowych wydarzeń we Francji w 2022 roku.

Od tego weekendu pierwszy etap FFT Padel Tour przejdzie Padel Skyline w regionie Paryża. Częścią planu jest również elitarny tor, który zrzesza najlepszych francuskich graczy padel utworzone przez Federację. 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.