Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że ośrodek wydziałowy padel urodził się w mieście Orgues w Wysokich Pirenejach.

Jest bardzo blisko Tarbes, że to nowe centrum zostało zainaugurowane przez Jean-Michel Seigneure, burmistrz miasta i w towarzystwie Yves Piette, przewodniczący Komisji Tenisowej Departamentu Hautes-Pyrénées, Gilles Morettona, prezes FFT, Pierre Doumayrousekretarz generalny FFT, Filip Belou, prezes Ligue Occitanie Pyrénées Méditerranée i Aleksandra Merigot, sekretarz Ligi Occitanie Pyrénées-Méditerranée.

Le padel boom w regionie

To bardzo fajny projekt dla działu, ponieważ wzmacnia obecność padel w regionie oksytańskim.

Główni gracze w tej pracy mogą cieszyć się z tego zwycięstwa, ponieważ zaznaczyli świetny punkt w rozwoju tej dyscypliny.

Rzeczywiście padel ma wiatr w żagle na całym świecie, a zjawisko to nie oszczędziło Hautes Pyrénées.

Yves Piette rozmawialiśmy z naszymi kolegami z Depeche dotyczące wyzwań i celów tego nowego centrum.
Chce organizować treningi i rozwijać zawody, a także padel w środowisku szkolnym.

Ponadto liga Occitanie jako pierwsza zaoferuje młodym ludziom możliwość nauczania tego sportu.

Podczas inauguracji kompleksu trójkolorowy sznurek został przecięty przez burmistrza i ustawiono mecze pokazowe, aby zapewnić pokaz oraz bezpłatne inicjacje pod okiem profesjonalnych nauczycieli.

Z tej wspaniałej okazji w imprezie wzięli udział najlepsi lokalni gracze.

Udało nam się znaleźć Marianne Vandaele Nr 3, Deborah Alquier Nr 14, Thibaud Pecz nr 40 i Christophe saint-martin nr 110.

Partner wysokiej jakości

Ten wspaniały projekt był możliwy dzięki zmotywowanym aktorom i sile propozycji. Oczywiście nie zapominajmy o producencie wybranym do tej przygody: Padelsąd

Ten budowniczy z siedzibą w Gradignan w Gironde ma na swoim koncie prawie 25 projektów zrealizowanych we Francji, głównie w regionie Akwitanii, ale także w PACA czy Burgundii.

Niezależnie od tego, czy są to korty halowe, czy zewnętrzne, oferta jest wyczerpująca, oferując zawsze wysokiej jakości usługi.

Kwalifikacje padelsąd

Pascal AUCOUTURIER Lider Padelsądowi udało się ugruntować swoją pozycję w regionie Bordeaux i stać się głównym graczem w budowie padel. Ale na tym jego oferta się nie kończy, ponieważ wraz ze swoimi zespołami realizuje również korty tenisowe, pola golfowe i inne pola sportowe.

Znajdziesz właśnie tutaj cena działki padel a także elementy, które należy wziąć pod uwagę podczas jego realizacji.

Kredyt na zdjęcie: Depeche

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.

Tagi