Widzowie obecni w WiZink Center w Madrycie mogli w niedzielę cieszyć się dwoma meczami w trzech setach. Di Nenno / Garrido i siostry Rodriguez zostały koronowane.

Zrobione ! Duety Di Nenno / Garrido i Rodriguez / Rodriguez to nowi mistrzowie Hiszpanii.

U dziewcząt pod nieobecność wszystkiego najlepszego, bliźniaki Rodriguez, z numerem 1, były w stanie wyegzekwować swój status. Podobnie jak w półfinale wygrywają po przegranej pierwszej rundzie. Nowa „remountada” dla graczy Team Cartri, którzy pod koniec meczu byli szczególnie poruszeni! Wynik końcowy: 3/6 6/4 6/3 na korzyść Eunice i Pricili przeciwko Álvarez / Colinas.

Rodriguez Twins Mistrz Hiszpanii 2021

Po stronie mężczyzn odbył się oczekiwany finał. Faworyci Martin Di Nenno i Javi Garrido zostali pokonani przez Javi Ruiz i Pablo Lijo, dwóch graczy, którzy bardzo dobrze się bawili na torze. Widzowie w WiZink Center cieszyli się drugim meczem w trzech setach, ostatecznie wygrywając z rozstawem 1: 6/4 5/7 6/2.

Di Nenno Garrido Javi Martin CEP 2021

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !