Po dniu ósmym, naznaczonym niespodzianką i dwiema kontuzjami, czas na znakomite plakaty w ćwierćfinale Mistrzostw Hiszpanii 2021!

Powinniśmy zobaczyć dzisiaj kilka świetnych meczów w ćwierćfinale mężczyzn mistrzostw Hiszpanii 2021!

Zaczynamy o 10:00 rano z Sensacja Huete / Ronco, który jest mierzony w stosunku do rozstawionych 7, Alba / Semmler. Czy po wczorajszym wyeliminowaniu Jesusa Moyi i Francisco Gila ci gracze z poprzednich wersji nadal potrafią dokonać tego wyczynu dzisiaj?

Pozostałe spotkania są godne głównych stołów WPT, zamiast tego sędziowie: Lijo / Ruiz vs Sanz / Zaratiegui, Di Nenno / Garrido vs Leal / Rico i wreszcie Allemandi / Nieto vs Gonzalez / Rico!

Tyle do powiedzenia, że ​​to dzień padel wyjątkowy, który czeka na nas w Centrum WiZink!

Również dzisiaj początek tabeli kobiet. Po bojkocie większości graczy tylko 7 drużyn bierze udział w mistrzostwach Hiszpanii 2021. Być może jest to okazja do odkrycia niektórych graczy, do których nie jesteśmy przyzwyczajeni w pracy.

Dla tych, którzy chcieliby rzucić okiem na stoły, to tutaj: mężczyźni stołowi, stół damski.

Aby śledzić mecze na żywo, odbywa się to tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !