Wielka niespodzianka ze strony Adriana Ronco i Mario Huete, którzy wygrali w 2021 rundzie Mistrzostw Hiszpanii 3 przeciwko nasieniu XNUMX: Moya / Gil!

Nie wyobrażaliśmy sobie Jezus moja i Francisco Gil wychodzą, gdy tylko wejdą na mistrzostwa Hiszpanii. Tych dwóch graczy odpowiednio 30 i 31 w rankingu WPT kłania się parze z poprzednich: Huete (152) / Ronco (124)!

Dwóch mężczyzn, których zwykle spotykamy w przedpremierach na WPT, rozegrało dziś po południu bardzo ważny mecz w WiZink Center, aby wygrać 6/4 6/2! Udało im się wykorzystać, trzeba przyznać, niecodzienne błędy rywalek, by zawalczyć o miejsce w ćwierćfinale!

Adrian Ronco 2021 Cartri Tamarit siatkówka forhendowa

Jutro odnajdą byłego kolegę z drużyny Francisco Gila, Sergio alba, oraz inny gracz przyzwyczajony do głównych losowań WPT, Miguel Semmler. Na nowy wyczyn?

Dla tych, którzy chcieliby rzucić okiem na obraz, to jest ICI.

Aby śledzić mecze, dzieje się to poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !