Pablo Lijo i Javi Ruiz kontynuują marsz do Mistrzostw Hiszpanii w Padel 2021. Spotkamy się z nimi jutro w finale!

Ciężki w finale mężczyzn!

W przeciwieństwie do pary, która miała największe wrażenie w ćwierćfinale, Allemandi / Nieto, Pablo Lijo i Javi Ruiz kontynuowali nienaganny występ w tej konkurencji. Dwóch rodaków, którzy nie przegrali jeszcze seta w WiZink Center wygrywa 6/3 6/2.

Ci dwaj lewicowcy udowadniają, że potrafią bardzo dobrze grać razem. Bardzo wygodne w konfiguracji „tenisowej” w ataku, stwarzają wiele obaw swoim przeciwnikom swoim rozmiarem i mocą. Po prawej w obronie Javi Ruiz udowadnia, że ​​jest w stanie wytrzymać przeciwko niektórym specjalistom na stanowisku WPT: Allemandi, ale także Diestro, Sanz i Gadea!

Jutro ta zupełnie nowa para znajdzie na swojej drodze ulubieńców konkurencji Javi Garrido i Martina Di Nenno. Argentyńczyk i Andaluzyjczyk, dziś zwycięzcy Semmler / Alba (6/3/6/4), będą mieli dla siebie świeżość.

Javi Garrido Martin Di Nenno CEP 2021 półfinał

Rzeczywiście, 4. i 20., którzy rozpoczęli rundę później ze względu na swój rozstawiony status, rozegrali dziś swój pierwszy pełny mecz w rozgrywkach. W XNUMX/XNUMX finału Jairo Bautista doznał kontuzji w pierwszym secie, aw kwarcie odpadł Javi Leal pod koniec pierwszego seta. Dlatego Javi i Martin powinni być jutro w świetnej formie!

Bardzo różne scenariusze dla dziewcząt w półfinałach!

Wśród dziewcząt rozstawiona 1, bliźniaczki Rodriguez, przestraszyły się Inés Manzanaro i Glorii Muñoz. Siostry po przegranej pierwszego seta bardzo dobrze wróciły, wygrywając 3/6 6/3 6/4!

Lornetka Rodriguez Cartri FEP Hiszpania 2021

Jutro o 10:00 będą skonfrontowani z Laia Álvarez i Andrea Colinas, którzy nie zostawili szans dla pary Huerta/Silán: 6-2 / 6-1.

Spotkanie, które będzie transmitowane na żywo RTVE, po którym nastąpi finał mężczyzn.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !