Nowy sezon, który zapowiada się bardzo pracowity i bogaty w nowości dla wszystkich grup wiekowych i na wszystkich poziomach.

Te 7 i 10 września , Tenis ziemny Padel Soleil ma przyjemność powitać Państwa z okazji Otwórz drzwi " z"Szkoła Padel. Twoje dzieci będą miały okazję odkryć ten sport w klubie. W tym roku ponownie Tenis Padel Soleil i jego zespół chcą skupić się na szkoleniu młodych ludzi, trenując w środy i soboty oraz na stworzeniu centrum zawodów dla zawodników chcących uczestniczyć w selekcji do reprezentacji Francji. Padel junior.

Więcej lekcji grupowych będą oferowane co tydzień od 12:30 do 13:30 lub od 18:00 do 19:30. W tym roku kursy te zostaną podzielone według poziomów, aby zapewnić lepszą płynność i umożliwić graczom szybsze postępy.

Kalendarz będzie zajęty, odkąd zostanie zorganizowany wiele konkursów homologowane, od P25 do P1000, ale także w każdy weekend „Americanos” według poziomu. Klub będzie również gospodarzem etapu toru APT (w czerwcu).

Aby być gotowym i dać z siebie wszystko, Zeus Sanchez Serrano i jego zespół pozostają do Twojej dyspozycji, aby dozować Prywatne lekcje. Zainspirowane krajami hiszpańskojęzycznymi, zaoferują Ci również przez cały rok z działania „niespodzianka” !

Tenis ziemny Padel Słońce ma szczęście być pobłogosławionymunikalna infrastruktura w regionie, w szczególności dzięki zadaszonym terenom. Jeśli chodzi o codzienne zarządzanie klubem, robi się wszystko, aby poprawić, w szczególności dzięki systemowi rezerwacji online, wyszukiwarce partnerów i funkcji kontaktu do organizacji imprez, coraz bardziej kompletnemu ProShopowi z wysokiej jakości sprzętem , …

Drużyna tenisowa Padel Soleil pozostaje do Państwa dyspozycji i życzy udanego sezonu 2022/2023!

Publié par
Franck Binisti