Le Mistrzostwa Europy FEPA 2021 dobiega końca. Odkryj plakaty finałów, które odbędą się jutro sobota 09 października przy wspaniałej ścianie po lewej stronie Bizkaia de Bilbao.

Od razu mówimy, że faworyci utrzymali swoją rangę podczas tego konkursu, który obecnie odbywa się w Kraju Basków. Przed publicznością są miejscowi i znajdziemy dwie drużyny baskijskie jutro w finale konkursu krajowego.

Przed nimi, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, są wielkimi faworytami turnieju, Portugalski, który pojawi się jutro.

La panie finał jest zaplanowany na 11h30, Podczas gdy finał mężczyzn odbędzie się o godzinie 16:00..

Aby znaleźć tabele, to tuż poniżej:

Mężczyźni
Femmes

Gracze APT na spotkaniu Open!

oliveira apt sewilla akrobatyczny

Podobnie jak w rywalizacji drużynowej Portugalczycy z APT Padel Szczególnie wyróżniał się Tour. Dla panów czeka nas wymarzony finał z jednej strony Miguel Oliveira et Vasco Pascoal, odpowiednio 8 i 18 w APT, a z drugiej ich młodzi rodacy Araujo i Fazendeiro kto ma w półfinale zdominowali bracia Deus !

Wśród dziewczyn małą niespodzianką jest eliminacja pierwszego nasienia, pokonanego przez miejscowych Mendonça / Vilela Cristina Gonzalez Moro i Nerea Olano ! Spotkają się ponownie jutro o godz 09h00 kolejna para, która pełni funkcję APT: rozdanie 2 Fernandes / Rodrigues !

Śledzenie meczów odbywa się na Kanał YouTube FEPA !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi