Wynik Mistrzostwa Francji 2024 powyżej 45. roku życia w parach szybko zbliża się do Ducha Padel Klub. Odkryj najnowsze ocalałe kobiety i mężczyźni.

U mężczyzn Romaina Coiraulta et Stephana Nogareta wyraźnie pokazują swoje ambicje. Rozstawieni z drugiej pozycji nie drżeli przeciwko Christophe’owi Henry’emu i Frédéricowi Loriedo i zakwalifikowali się w dwóch setach (2/6, 4/6). Ta sama historia dotyczy byłych tenisistów Arnaud Clément et Arnaud Di Pasquale, który podobnym wynikiem pokonał Anthony'ego Conteta i Oliviera Ramona.

Po stronie kobiet dwie ulubione pary po prostu zmiażdżyły konkurencję. Emmelien Lambregts et Peggy Maignien zdominowali Line Meites i Laurence Andreoletti (6/0, 6/1), natomiastAmelia Detriviere et Katarzyna Lalanne wołają Karine Terminet i Stéphanie Weil (6/0, 6/0). Dla Saint-Priest przygotowywany jest zatem szokujący finał.

Plakaty finałowe

Mężczyźni: Coirault / Nogaret – Clément / Di Pasquale

Kobiety: Detrivière / Lalanne – Lambregts / Maignien

Zakończenie zawodów można śledzić dalej Padel Magazyn telewizyjny.

To dzięki swojemu ojcu Auxence odkrył padla pewnego czerwcowego wieczoru 2016 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i drażni pala w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.