Finał prosto przed Mistrzostwami Francji +45 lat, które odbędą się od godz 14 do 16 czerwca następny, o godz Esprit Padel Lyon !

W lutym, znaliśmy już 4 pary panów i pań automatycznie zakwalifikowała się do konkursu. Od teraz odkrywaj pełną listę, uwzględniającą czerwcowy ranking, aktualizowany na początku miesiąca i integrującą zakwalifikowane końcowe etapy mistrzostw regionalnych.

Żadnych większych zmian, z wyjątkiem Virginie Guerinet et Sylwia Piau, którzy obecnie zajmują piąte miejsce w tych mistrzostwach. Wyprzedza ich para Meites/Andreoletti.

Rozgrywki powinny rozpocząć się w piątek 14 czerwca dla par od 9 do 24 kobiecy i męski. Najlepsze nasiona pojawią się dopiero w sobotę rano, około 9:30.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.