Przygotuj się na trzecią edycję Młodzieżowych Mistrzostw Francji Interligues 2022, które odbędą się w tym roku w Tuluzie Padel Klub od 24 do 26 sierpnia.

W sumie w tych młodzieżowych mistrzostwach będzie rywalizować 12 lig dla chłopców i 5 dla dziewcząt.

Pierwsze spotkania rozpoczną się w najbliższą środę od 9:XNUMX w Tuluzie Padel Klub (Osytania).

Sędzią głównym tych mistrzostw jest pan Michel Carnéjac, a sędzią pomocniczym jest nikt inny jak Harold Bernard. Opiekunowie toru zadbają również o płynny przebieg zawodów.

Super kura 5 drużyn dla dziewczynek

Impreza Young Girls będzie składać się z puli 5 drużyn. Dwa spotkania w ciągu pół dnia od środy rano do piątku rano (a więc z zespołem zwolnionym co pół dnia).

Drużyna w rankingu 1 kury w piątek rano na koniec ostatnich spotkań zostanie wybrany Championem Francji.

3 kury u chłopców

Impreza Young Boys składa się z: 4 grup po 3 drużyny, z meczami grupowymi w środę przez cały dzień i czwartek rano.FF22-122_PADEL_Poster_CDF_Interligues_Youth_4-5_Post

Da to trzy tabele (jeden dla 4 drużyn 1Epokipula, jedna dla 4 drużyn 2th  grupa, a ostatnia dla 4 drużyn 3th) z półfinałami w czwartek po południu, finałami i meczami rankingowymi w piątek rano.

Możliwość modyfikacji składów drużyn do godziny 18:19 we wtorek. Spotkanie kapitanów o XNUMX:XNUMX

Zasady można znaleźć w Przewodniku po konkurencji: każda liga na początku wybiera maksymalnie 9 graczy. Kompozycje drużyn są ustalane mecz po meczu wśród tych 9 graczy/jego maksimum i zgodnie z kategoriami wiekowymi (patrz Przewodnik po konkursach dostępny online na stronie fft.fr).

Finały zatem w piątek 26 sierpnia od godz.

Mecze CENTRAL TRACK będą transmitowane na żywo Padel Magazine !

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.