Charlotte Gabas, prawdziwy stały bywalca padel, jest częścią Team Bleu Laura Clergue. Opowiedziała nam oAll Star Remontada Padel.

Regularnie ćwicz padel aby kontynuować postęp

Pierwszy raz grałem padelbyło to w 2015 roku w Hiszpanii, na turnieju tenisowym w Madrycie.

Jeśli chodzi o moją obecną praktykę, to nie trenuję wystarczająco dużo. Naprawdę chciałbym grać dużo częściej regularnie, ale mój harmonogram jest dla mnie trochę trudny. Od momentu otwarcia stoków przy Aquaboulevard mogliśmy trenować więcej, ponieważ znajduje się on tuż obok naszych biur Canal +. Staram się grać raz w tygodniu, ale nie zawsze jest to łatwe.

Kiedy jestem na południu, dużo się bawię z moim bratem i szwagierką, którzy szaleją padel.

Chęć grania w turniejach, aby sprawdzić swój poziom

Chciałbym robić więcej turniejów, apeluję do osób, które chciałyby zrobić je ze mną. Chciałbym móc lepiej ocenić swój poziom gry. Czuję, że robię postępy, ale naprawdę chciałbym pójść dalej, szczególnie w obronie. Nadal muszę poczynić postępy, zwłaszcza z podwójnymi oknami, trochę panikuję!

Turnieje to najlepszy sposób na postęp padel. Zrobiłem z bratem P250, poziom był naprawdę za wysoki, ale było to świetne doświadczenie, wiele rzeczy zrozumiałem na ziemi.

Kontynuuj naukę pod okiem kapitan Laury Clergue

Pracujemy razem w Canal +, wspaniale jest mieć go z nami. Dała mi kilka rad i poprosiła, abym był pewien swoich strzałów i nie podejmował żadnego ryzyka. Często korzystam z woleja z bekhendu, co uważa za całkiem dobre.

Charlotte Gabas
Lea Deutsch

Pasjonat Padel od 2018 roku z licznymi doświadczeniami w komunikacji i tworzeniu treści, chcę dzielić się z Wami moją pasją poprzez moje teksty.