Skoncentruj się na nowej hiszpańskiej marce Padel: NEXXO PADEL. Dla niektórych jest to „znak przyszłości”. Rakiety Padel, tekstylia, fajne wzory ...

Konieczne było zatem spotkanie z Chema Calvo, zawodnikiem, menadżerem i twórcą rozwijającej się w Hiszpanii marki Nexxo. Tutaj prezentuje swoją nową kolekcję i swoje motywacje w świecie Padel Hiszpański i francuski.

Chema, czy możesz przedstawić swoją markę?

Nexxo to hiszpańska marka specjalizująca się w rakietach do Padel. Ale oferujemy również szeroką gamę tekstyliów i bagażu. Jak widać, nasze podstawy to dostęp do projektu, innowacji i jakości naszych produktów.

Jako gracz padel marka jest szczególnie wrażliwa na oczekiwania klientów. Na przykład kluby mogą z nami współpracować z pewnością. Mamy te same oczekiwania i cele. W Hiszpanii współpracujemy już z wieloma klubami.

We Francji zaczyna się już od miłej współpracy z Club Mas de Perpignan. Klub i gracze natychmiast się podnieśli.

Inną zaletą współpracy z naszą marką jest to, że nasza struktura jest stworzona dla klubów i graczy. Istnieje bliskość, której nie znajdziesz nigdzie indziej. To wielka siła.

Nexxo podpisał obiecującego gracza na profesjonalnym torze: Javi Rico ...

Javi Rico dołącza do nas w tym roku, gra z rakietą Etną, jest wyjątkowo młodym graczem obiecujący, przyszły top 10 za kilka lat. Właśnie wygrał mistrz wspólnoty Walencji, obecnie jest hiszpańskim 12, aw zeszłym roku został mistrzem świata juniorów w reprezentacji Hiszpanii przeciwko Argentynie (zdobył decydujący punkt). Na poziomie WPT jego ostatnie wyniki są bardzo zachęcające i doprowadzają go do drzwi stołu finałowego, jest obecnie numerem 100 na świecie. Z pewnością będzie ewoluować bardzo szybko.

Jaki masz pomysł na obecny rynek? I czy nie boicie się, że będzie to „kolejna marka”?

Jesteśmy partnerami dwóch głównych szkół Padel w Hiszpanii dla dzieci Q Padel w Castellon i Ene Sport w Walencji. Hiszpania to największy na świecie rynek padla. Ale jednocześnie jest to bardzo konkurencyjny rynek z bardzo wieloma markami na rynku.

Dlatego Nexxo nie jest tylko jedną marką wśród innych. To marka, która ma prawdziwy byt, który oferuje nową wizję poprzez nasz materiał Padel.

Nexxo od kilku miesięcy robi niezwykłe wejście na rynek francuski ...

Naprawdę wierzymy w rozwój padel we Francji! W ostatnich latach bez wątpienia wokół padla panuje zapał, który sprawia, że ​​ten kraj jest prawdopodobnie przyszłym światem dużego rynku padel.

Od jakiegoś czasu współpracujemy z klubami padel, podobnie jak z jednym z naszych klubów dystrybucyjnych, Tennis Squash. Padel du Mas zarządzany przez Alaina Henry'ego. Znajdziesz tam całą naszą nową kolekcję na rok 2017. José luis Lara, gracz Nexxo i były zawodowiec WPT prowadzi akademię Padel w słynnym ośrodku Padel w Aix-en-Provence: Winwin Padel (w l'Arbois). Klub oferuje również sprzęt Nexxo.

Wreszcie jesteśmy również partnerem Circuit Padel Infinity Tour! Francja to dynamicznie rozwijający się rynek i chcemy zaoferować Francuzom jak najlepszy sprzęt, jest coraz więcej praktyków i klubów.

Wywiad przeprowadził Franck Binisti!
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.