Padel Magazine - Master zorganizowany przez Francuską Federację Padel odbył się w miniony weekend (1, 2 i 3 listopada) w Tuluzie, w przyjaznym i bardzo ciepłym klubie Hers.

Najlepsi gracze zebrali się w klubie Hers

Mistrz ten pozwolił najlepszym francuskim graczom wiosłowym spotkać się na halowych boiskach 2, aby zakończyć sezon turniejowy 2013.

Pary żeńskie 5 były szczególnie obecne.

Pary 3 pochodzą z regionu Nicei: Virginie Pironneau i Élodie Damiano, Sandy Godard i Géraldine Sorel, Laurence Andréoletti i Kristina Clément.

Stopień magistra obejmował także zespół z Marsylii (Sandra Dalain i Carol Ann Lovera) oraz zespół z Castres (Déborah Alquier i Émilie Keyra).

Mistrzowie kobiet odbyli się w formie grupy gier 4 zaplanowanych dla każdej drużyny.

Początek działań wojennych

Rozpoczęcie działań wojennych rozpoczęło się w sobotę o 9h rano i kończy w niedzielę w środku dnia.

Najgorętszym meczem rozegranym w sobotę był mecz Godard / Sorel z Pironneau / Damiano z kilkoma bardzo fajnymi punktami i spornymi wiecami, które trzymały publiczność w napięciu do końca ... i wreszcie zwycięstwo wróciło do pary Godard / Sorel na wynik 7 / 5 7 / 6.

Oczekiwany finał

Pod koniec dnia w sobotę drużyny 2 pozostały niepokonane: Andréoletti / Clément i Godard / Sorel, których konfrontacja była spodziewana jako finał ostatniego meczu w niedzielę późnym rankiem. Ten mecz rozpoczął się od dużego napięcia na boisku ... gracze znają się bardzo dobrze i mają chęć, aby dać z siebie wszystko ... i wygrać!

Pierwszy set bardzo ciasny i niezdecydowany aż do środkowego seta, a potem przerwa w 4 / 3 Andréoletti / Clément, który dał przewagę 5 / 3 z usługą do wykonania na zakończenie. Para Andréoletti / Clément wygrywa zestaw 1er 6 / 3.

Drugi set z niemal identycznym scenariuszem z przerwą na 4 / 4 i potwierdzony następnie w służbie K. Clémenta, aby wygrać zwycięstwo i przez samego Mistrza.

Wyniki

Na koniec tego konkursu ostateczny ranking wygląda następująco:

  • Andréoletti / Clément: Zwycięzca 4 wygrał mecze
  • Godard / Sorel: 2e z 3 wygrywa
  • Damiano / Pironneau: 3ème z 2 wygrywa
  • Dalain / Lovera: 4th z wygraną 1
  • Alquier / Keyra: 5ème

Zespół Padel Magazine - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.