Pisano, że ostatni etap w Ameryce Południowej nie pójdzie dobrze. Santiago Premier Padel P1 w Chile rozpoczyna się dopiero dzisiaj. A to już jest bardzo dobra wiadomość dla konkurencji.

Wymówki Premier Padel

Informacja prasowa Premier Padel :

„W związku z wczorajszym ogłoszeniem w kolejności rozgrywania meczów wprowadzono następujące zmiany Premier Padel Chile:

Jak wczoraj ogłoszono, fazy kwalifikacyjne zostały opóźnione o jeden dzień i rozpoczną się dzisiaj (poniedziałek 27 maja).

Dodatkowo reszta harmonogramu turniejów również zostanie przesunięta o jeden dzień, a finały odbędą się w poniedziałek 3 czerwca, który jak w przypadku wszystkich turniejów jest zarezerwowany jako dzień awaryjny.

Korekty te zostały wprowadzone po konsultacjach z PPA i IPPA i są konieczne ze względu na niefortunne opóźnienie w montażu części infrastruktury torowej przez lokalnego dewelopera. Serdecznie dziękujemy PPA, IPPA i wszystkim graczom za zrozumienie i cierpliwość w związku z tym nieprzewidzianym opóźnieniem ze strony lokalnego promotora.

Premier Padel w pełni wspiera naszego lokalnego promotora w Chile, partnera wycieczki. Podczas wszystkich wydarzeń sportowych czasami pojawiają się problemy z dostawą i mamy nadzieję, że turniej zakończy się sukcesem.

komunikat premier padel chili

Definicja „ciągłego dnia”

Wyrażenie „jak w przypadku wszystkich turniejów jest zarezerwowany jako dzień awaryjny” oznacza, że ​​wspomniany dzień (w tym przypadku poniedziałek 3 czerwca) jest zaplanowany jako dzień rezerwowy lub zapasowy. Inaczej mówiąc, dzień ten ma być wykorzystany na wypadek opóźnień lub nieprzewidzianych problemów, które uniemożliwiłyby zakończenie turnieju w pierwotnie zaplanowanym terminie. Pomaga to zapewnić dokończenie turnieju, nawet jeśli konieczne będą zmiany lub przełożenie.

Problem z dostawą leadów

Premier Padel wyjaśnia, że ​​jest to zatem problem z dostarczaniem utworów padel. Podsumowując, dzień spóźnienia. Nie wydaje się to takie poważne, zwłaszcza że odwołanie turnieju wisiało na włosku już od jakiegoś czasu.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.