Para Chingalan nadal błyszczy od czasu swojego debiutu na torze. To było już trzy turnieje temu, podczas P2 Puerto Cabello. Po zaledwie kilku rundach Fede Chingotto i Alejandro Galan dotarli już do trzech finałów i dwóch tytułów. Początek... który przypomina nam inny!

W rzeczywistości są to nasi koledzy z Padel Inteligencja co podnosi bardzo interesującą kwestię: podobieństwo pomiędzy debiutem Galana/Lebrona a Chingalan.

Kiedy Juan LeBron i Alejandro Galan zaczęli wspólnie sięgać bezpośrednio do finału Marbella Master 2020. Ostatecznie przegrali z dwoma kluczowymi graczami: Paquito Navarro i Pablo Limą. Z tyłu zupełnie nowa para na torze wygrała cztery kolejne turnieje (trzy w Madrycie i jeden w Walencji). Krótko mówiąc, wygrali 22 z pierwszych 23 spotkań.

Czy to ci kogoś nie przypomina?

Rzeczywiście, na tej samej zasadzie Federico Chingotto i Alejandro Galan dotarli do finału w Puerto Cabello w swoim pierwszym wspólnym turnieju. Następnie, zdobyli oba tytuływ Brukseli i Sewilli. Początek, który błędnie przypomina parę Galan/Lebron…

Pytanie teraz brzmi: Czy Chingotto i Galan radzą sobie równie dobrze Lobo i Galantico ? Aby tego dokonać, będziemy musieli wygrać dwa kolejne turnieje, zaczynając od Asuncion w Paragwaju gdzie podglądy rozpoczynają się dzisiaj.

Nie możemy jednak zapominać o jednym istotnym fakcie: ogrze Coello/Tapia. Para hiszpańsko-argentyńska również znakomicie rozpoczęła swój związek i zwyciężyła większość turniejów na początku ubiegłego roku.

Na razie Chingalan wygrywa debaty, ponieważ ona wygrał 2 z 3 meczów przeciwko liczbom 1. Znając jednak mentalność Arturo i Agustína, mówimy sobie, że zawodnicy Pratto będą chcieli bardzo szybko się zemścić. Czy uda im się to w Paragwaju?

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.