Fede Chingotto i Juan Tello wygrywają Open Cupra Las Rozas od dzisiaj. To pierwsza w tym roku na torze World Padel Tour aby turniej nie mógł normalnie zakończyć się.

I nie bez powodu! Pablo Lima, Brazylijczyk musi przegrać z powodu a uraz prawej łydki. Lima / Navarro nie będzie mogła zagrać w tym finale ostatniego turnieju Open sezonu.

Jednak to już drugi raz w historii WPT, kiedy finał nie został rozegrany. W 2017 roku miał Fernando Belasteguin, były partner Limy wycofać się z Valladolid Open z powodu problemu z kolanem.

Lima musi dorzucić ręcznik

Trzeci finał, który w związku z tym nie odbędzie się dla Pablo Lima i Paquito Navarro, ale którzy mają nadzieję, że będą mogli uczestniczyć w finałowym wydarzeniu ...

Na razie niewiele wiemy, Brazylijczyk może wkrótce poinformować o powadze kontuzji i możliwych konsekwencjach dla turnieju Masters (Master) w grudniu przyszłego roku.

Raport medyczny wydaje się jasny: zerwanie ścięgna w prawej kostce. Odzyskiwanie może zająć ponad miesiąc.

Bezpośrednia konsekwencja: Paquito Navarro może wtedy szukać partnera dla Mistrza World Padel Tour na Minorce.

Pierwsze zwycięstwo Tello / Chingotto

Dlatego na razie to młodzi Argentyńczycy mogą świętować swoje zwycięstwo, nawet jeśli woleliby wygrać je na boisku.

Będziemy wspominać ich niesamowity półfinał przeciwko światowym numerom Galan / Lebron w 2 setach 7/5 6/3. Zwycięstwo, które liczy się podwójnie i część historyczna: 86.000 XNUMX widzów mogło śledzić transmisję z tego półfinału na żywo. Nagranie!

Fede Chingotto i Juan Tello wygrywają dziesiąty turniej roku i tym samym zdobywają swój pierwszy tytuł w Open du World Padel Tour.

Oczywiście zobaczymy ich ponownie o godz Master of Menorca od 10 do 13 grudnia 2020 r. 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.