Ledwo nad mistrzostwami świata że gracze World Padel Tour już odłożyli swoje torby, aby wziąć udział w ostatnim Master 2021 (przed finałem Master).

Podczas gdy większość dziewcząt zakończyła już swój sezon (tylko pierwsza szesnastka ma jeszcze do rozegrania turniej, Master Final), mężczyźni wciąż mają przed sobą pracę. Obecni w Argentynie, by rywalizować w Buenos Aires Master, za tydzień będą w Meksyku na CDMX Open.

Wyobrażamy sobie, że pokonani w finale Mistrzostw Świata przez Hiszpanię, wyobrażamy sobie, że wszyscy Argentyńczycy będą szczególnie chcieli zabłysnąć przed swoją publicznością.

Kto mówi Mistrzu, mówi, że wszystkie nasiona zaczynają się szesnastego, widzowie obecni w La Rural powinni zatem ucztować od dzisiaj.

Wśród meczów, które na papierze wydają się najciekawsze, poza pożegnaniem Seby Nerone przed publicznością, mamy JMD / Lijo vs Campagnolo / Garrido czy nawet Mieres / Diaz vs Cepero / Mendez, które zapowiada się gorąco!

Aby znaleźć wszystkie plakaty, to się dzieje ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !