Christian Collange, prezes Sun Sports Events i dystrybutor marki BULLPADEL powraca w wiadomościach, ale także w sprawie przyszłości padel w swoim regionie.

Rok zmiany w 2017?

Sprzedałem swoje zarządzanie, zarządzanie i konwencję TENNIS PADEL SOLEIL, ponieważ chciałem w pełni poświęcić się mojej monaskiej firmie SUN SPORTS EVENTS, która sprzedaje i dystrybuuje marki sportowe, wydarzenia, zarządza wyzwaniami tenis i padel Monegasque i otworzy w 2018 sklep sportowy.
Wszystko to nie było zgodne z wszechobecną aktywnością w klubie 7 / 7 w terenie, a lata pracy 2 naprawdę mnie zmęczyły.

Ale nadal pozostajesz w padel?

Zaopiekuję się również stowarzyszeniem Padel w Monegasque i zostałem przewodniczącym komisji PADEL FFT na Riwierze Francuskiej.
Więc zawsze w sporcie i na PADELU, gdzie jest wiele do zrobienia.
Jesteśmy dystrybutorem marki 1 PADEL: BULLPADEL, z którą mamy wiele projektów we Francji do skonfigurowania.
Na poziomie imprezy, za pośrednictwem mojej firmy, prowadzimy wiele projektów: tor, turnieje, wydarzenia, szkolenia trenerów, firmy klinik / klubów itp., Kluby budowlane pod klucz . „;

Gaby Reca jest częścią projektu?

Postaramy się wprowadzić pewne rzeczy we współpracy z GABY RECA (ambasadorem BULLPADEL), który oprócz swojej podstawowej przeszłości najlepszego gracza (ex numer 1 na całym świecie) jest trenerem na bardzo wysokim poziomie i nieuniknionym w tej dziedzinie, a ponadto z jego francusko-argentyńska podwójna narodowość, trenuje już najlepszych francuskich graczy i myślę, że jest coś do zrobienia w kwestii jego profesjonalizmu.

Na poziomie ligi, co wprowadzisz?

Na poziomie LEAGUE postaramy się pomóc klubom jak najlepiej, FFT chce włożyć środki w rozwój padla: musimy zadbać o nauczanie i szkolenie nauczycieli, organizację szkół padel , zawody, kategorie turniejów (być może w celu stworzenia kategorii młodych i weteranów ...), rozrywka itp ...

Wywiad Franck Binisti

Na zdjęciu od lewej do prawej: David Martinez (szef BULLPADEL Hiszpania), Franck Boucher (Commercial Bullpadel France), Alain Henry (Club du Mas Perpignan), Fred Gardet (Padel Riviera Mougins)
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.