Adrien Maigret i Frédéric Pommier wygrywają P1000 – Open 4Padel Metz. W finale z Yanisem Muesserem i Arthurem Hugounenqem gra była skomplikowana, ale podzieliła się na trzy sety: 4/6 6/3 6/2.

Zadziwiający mecz, w szczególności ostatni set, który trwał zaledwie 26 minut. Ta część nie była naznaczona długimi wymianami zdań, ale była dużo grana na poziomie mentalnym.

Muesser / Hugounenq: mocny pierwszy set

W pierwszym secie mecz jest wyrównany. Bez break pointa aż do serwisu Adriena Maigreta. Pierwszy i jedyny punkt przełamania jest właściwy, Yanis i Arthur tworzą małą niespodziankę, wygrywając pierwszego seta. 6/4.

Pod względem poziomu gry jest to chyba najbardziej udany zestaw.

Punkt zwrotny

Do tej pory para Muesser / Hugounenq miała bardzo solidny mecz. Udało jej się nawet wygrać shutout po serwisie Freda Pommiera. Muesser/Hugounenq prowadzi 3/1 serwuje. Faworyci turnieju są mocni. Słyszymy, jak Adrien Maigret „zaraża” swoją grą, siatką, rzekomym pechem. Klasyk".

Początek końca

A jednak, wbrew wszelkim przeciwnościom, będzie to początek końca Muessera / Hugounenqa. zaczyna się od fantomowej gry Yanisa, który popełnia trzy niewymuszone błędy i oferuje białą przerwę.

Adrien i Fred, którzy nie prosili o tak wiele, zostają wznowieni w tym finale, który przybrał dla nich zły obrót. Grają osiem meczów z rzędu! Przy stanie 3:1 przeciwko nim wygrywają drugiego seta 6:3, a następnie prowadzą w trzecim secie 3:3. Yanis i Arthur mogą winić tylko siebie. A to wszystko w około 0 minut!

Arthur i Yanis stracą nawet 12 kolejnych punktów! Na torze została tylko jedna para.

Regularność Freda i siła Adriena

Fred kontynuuje swoją pracę osłabiania, będąc coraz bardziej regularnym, podczas gdy Adrien wykonuje jak zwykle nieprawdopodobne ciosy, które frustrują Yanis i Arthura. Członek reprezentacji Francji jest bardzo wysportowany. Doskonale uzupełnia braki.

Mecz całkowicie się zmienił, nawet jeśli w 3. secie widzimy wybuch dumy Yanisa i Arthura, którzy próbują wrócić do gry. Ale ich nieobecność trwała zbyt długo, a para Maigret / Pommier jest całkowicie pewna siebie i gra bardzo dobrze.

Kolejne zwycięstwo Adriena Maigreta w P1000, jeszcze jedno. Trzeba zaznaczyć, że jest bardzo bystry fizycznie i to są elementy, które liczą się przy selekcji Igrzyska Europejskie.

Po stronie Yanisa i Arthura na pewno jest frustracja po tym meczu, ponieważ mieli bardzo interesującą pierwszą część meczu, zanim załamali się psychicznie.

Ostateczne zwycięstwo pary Pommier / Maigret 4/6 6/3 6/2.