Czy znasz turniej pokera Maigrouse? Jeśli jeszcze tak nie jest i lubisz grać w pokera, to jest to „miejsce, w którym warto być”. Na początku tej strony jeden z głosów francuskiego padla, który uruchomił Live Padel Magazine : Adrien Maigret.

  • Jak narodziła się Maigrouse Poker Tour?

Kilka dni temu rozmawiałem przez telefon z JT Peyrou i Thomasem Mitjana. Chcieli bawić się z około dwudziestoma osobami. Chciałem, żeby było ich znacznie więcej. I uruchomiłem Trasa pokerowa Maigrouse i udało nam się dotrzeć do 150 graczy!

Świat tenisa i padla gra w pokera. I ja też! Niektórzy gracze padel mają nawet dość pokera. Musisz uwierzyć, że istnieje związek między tymi dwiema dyscyplinami.

Zawsze byłem aktywnym blogerem w grach wideo. Obecnie mamy do czynienia ze skomplikowanymi momentami związanymi z wirusem Coronavirus. I to prawda, że ​​ten pokerowy układ ma się dobrze!

  • Czy najlepsi gracze Padel mają się dobrze w pokerze?

Nie za bardzo! Dowód, odkąd jestem 50. miejscem w rankingu Maigrouse Poker Tour. A większość graczy w pierwszej dwudziestce nie należy do najlepszych francuskich graczy padel. Niektórzy bardziej skromni gracze padel zemszczą się (polubownie) na najlepszych. To także bardzo zabawne!

  • Jak działa Maigrouse Poker Tour?

Jest to 5 etapów za 10 euro, w których można kupić + 1 mistrz, do gry na stronie Winamax.

Każdy etap jest powiązany z miastem (Metz, Bordeaux, Paryż…)

Wdrożyliśmy również zaktualizowany system punktowy po każdym etapie, który jest podobny do naszych turniejów P2000 Padel.

Na koniec 5 etapów pierwszych 24 w klasyfikacji kwalifikuje się do kapitana. U mistrza, oprócz nagród pieniężnych, losy są rozdzielane między graczy zgodnie z ich rankingiem. Obecnie zwycięzca Master zarabia 1 noc w zakwaterowaniu w JT w Bordeaux.

  • Gdzie możemy zobaczyć na żywo te bardzo gorące wymiany między graczami?

Wspaniałą cechą toru jest to, że wszystkie etapy, a także master są transmitowane na żywo na Facebooku (MAIGROUSE POKER TOUR), a od następnego czwartku na stronie FB Padel Magazine. A moyen terme, ce sera diffusé également sur twitch.

Na 2. i 3. etapie przekroczyliśmy 140 jednoczesnych widzów, a przede wszystkim osiągnęliśmy limit rejestracji, który wynosi 150, 2 godziny przed rozpoczęciem turnieju.

Do komunikacji korzystam z sieci społecznościowych Facebook i Instagram (Maigrouse Poker Tour).

  • Czy będzie kilka sezonów?

Tor będzie się składał z kilku sezonów. Pod koniec każdego sezonu klasyfikacja jest zerowana.

Sezon 2 rozpocznie się w poniedziałek, 30 marca, z dużą ilością nowych rzeczy… Jestem w kontakcie z Winamax, aby rozwinąć tor… i jedyną nową rzeczą, którą mogę ogłosić, jest to, że nie będziemy już ograniczeni do 150 graczy na turniej. Reszty nie psuję ...

  • Obwód jest dla wszystkich?

J’invite tous les joueurs de Padel mais pas que … à nous rejoindre en s’abonnant au Facebook du Maigrouse Poker Tour et à se créer un compte Winamax afin de participer.

Le but est de créer une communauté de joueurs passionnés de Padel, Tennis, Poker mais pas que … Le Maigrouse Padel Tour est un circuit ouvert à tous …

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.