Czy znasz turniej pokera Maigrouse? Jeśli jeszcze tak nie jest i lubisz grać w pokera, to jest to „miejsce, w którym warto być”. Na początku tej strony jeden z głosów francuskiego padla, który uruchomił Live Padel Magazine : Adrien Maigret.

  • Jak narodziła się Maigrouse Poker Tour?

Kilka dni temu rozmawiałem przez telefon z JT Peyrou i Thomasem Mitjana. Chcieli bawić się z około dwudziestoma osobami. Chciałem, żeby było ich znacznie więcej. I uruchomiłem Trasa pokerowa Maigrouse i udało nam się dotrzeć do 150 graczy!

Świat tenisa i padla gra w pokera. I ja też! Niektórzy gracze padel mają nawet dość pokera. Musisz uwierzyć, że istnieje związek między tymi dwiema dyscyplinami.

Zawsze byłem aktywnym blogerem w grach wideo. Obecnie mamy do czynienia ze skomplikowanymi momentami związanymi z wirusem Coronavirus. I to prawda, że ​​ten pokerowy układ ma się dobrze!

  • Czy najlepsi gracze Padel mają się dobrze w pokerze?

Nie za bardzo! Dowód, odkąd jestem 50. miejscem w rankingu Maigrouse Poker Tour. A większość graczy w pierwszej dwudziestce nie należy do najlepszych francuskich graczy padel. Niektórzy bardziej skromni gracze padel zemszczą się (polubownie) na najlepszych. To także bardzo zabawne!

  • Jak działa Maigrouse Poker Tour?

Jest to 5 etapów za 10 euro, w których można kupić + 1 mistrz, do gry na stronie Winamax.

Każdy etap jest powiązany z miastem (Metz, Bordeaux, Paryż…)

Wdrożyliśmy również zaktualizowany system punktowy po każdym etapie, który jest podobny do naszych turniejów P2000 Padel.

Na koniec 5 etapów pierwszych 24 w klasyfikacji kwalifikuje się do kapitana. U mistrza, oprócz nagród pieniężnych, losy są rozdzielane między graczy zgodnie z ich rankingiem. Obecnie zwycięzca Master zarabia 1 noc w zakwaterowaniu w JT w Bordeaux.

  • Gdzie możemy zobaczyć na żywo te bardzo gorące wymiany między graczami?

Wspaniałą cechą toru jest to, że wszystkie etapy, a także master są transmitowane na żywo na Facebooku (MAIGROUSE POKER TOUR), a od następnego czwartku na stronie FB Padel Magazine. W średnim okresie będzie to również nadawane na Twitterze.

Na 2. i 3. etapie przekroczyliśmy 140 jednoczesnych widzów, a przede wszystkim osiągnęliśmy limit rejestracji, który wynosi 150, 2 godziny przed rozpoczęciem turnieju.

Do komunikacji korzystam z sieci społecznościowych Facebook i Instagram (Maigrouse Poker Tour).

  • Czy będzie kilka sezonów?

Tor będzie się składał z kilku sezonów. Pod koniec każdego sezonu klasyfikacja jest zerowana.

Sezon 2 rozpocznie się w poniedziałek, 30 marca, z dużą ilością nowych rzeczy… Jestem w kontakcie z Winamax, aby rozwinąć tor… i jedyną nową rzeczą, którą mogę ogłosić, jest to, że nie będziemy już ograniczeni do 150 graczy na turniej. Reszty nie psuję ...

  • Obwód jest dla wszystkich?

Zapraszam wszystkich graczy Padel, ale nie tylko ... do przyłączenia się do nas poprzez zapisanie się na Maigrouse Poker Tour na Facebooku i utworzenie konta Winamax w celu wzięcia udziału.

Celem jest stworzenie społeczności namiętnych graczy Padel, tenisa, pokera, ale nie tylko ... Maigrouse Padel Tour to tor otwarty dla wszystkich ...

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.