W Madrycie rozgrywane są obecnie Mistrzostwa Hiszpanii w Padel zarezerwowane dla osób poniżej 23. roku życia, a zawodnicy World Padel Tour nie przegapili tego wydarzenia.

Ćwierćfinały odbędą się dziś wieczorem w Reebok Club La Finca w Pozuelo de Alarcon koło Madrytu.

U mężczyzn

Na przykład jest kilku bardzo dobrych graczy WPT Martin Di Nenno, półfinalista Vuelve A Madrid Open, związany z Javi Garrido, 25 gracz na świecie.

Ale także Coki Nieto i Javi Rico lub Lucas Bergamini, wszystkie trzy ćwierćfinały Vuelve A Madrid Open. W grze są także młody Ivan Ramirez i Arturo Coello. Oto plakaty z ćwierćfinałów, które odbędą się dziś wieczorem:

  • Garrido (25 WPT) / Di Nenno (26 WPT) vs Moya (304 WPT) / Barahona (42 WPT)
  • Bergamini (30 WPT) / Gonzalez Luque (36 WPT) vs Gaspar (91 WPT) / Gil Batista (132 WPT)
  • Ramirez (78 WPT) / Coello (71 WPT) vs Solano (105 WPT) / Gonzalez Garcia (94 WPT)
  • Nieto (23 WPT) / Rico (22 WPT) vs Rodriguez Marquez (220 WPT) / Ronco Lopez (186 WPT)

Dobry turniej na rozgrzewkę przedAdeslas Open który zaczyna się w niedzielę! Max Moreau i Javiez de Paiz z pewnością zwrócą uwagę na wyniki ich przeciwnicy z niedzielnego poranka, Solano (105 WPT) / Gonzalez Garcia (94 WPT), grają dziś wieczorem.

U pań

Tabela jest również zauważana wśród dziewcząt, ponieważ jest kilka par podbitych WPT. Oczywiście nasiona numer 1, Bea Gonzalez i Marta Ortega, która wygrała Vuelve A Madrid Open, ale także Araceli Martinez (37 WPT) i Delfi Brea (12 WPT), Sofia Saiz (73WPT) / Lorena Rufo (66 WPT) czy Ariadna Cañellas (53WPT) / Cristina Carrascosa ( 75 WPT).

W grze są również przeciwnicy Alix Collombon i Nicole Traviesa na następnym Adeslas Open, Goenaga (41 WPT) / Caldera (29 WPT). Krótko mówiąc, tam też jest ciężki. Oto plakaty z dzisiejszych ćwierćfinałów:

  • Gonzalez (13 WPT) / Ortega (2 WPT) vs Canovas / Velasco Postiguillo (174 WPT)
  • Goenaga (41 WPT) / Caldera (29 WPT) vs Jensen / Rodriguez Rejon (163 WPT)
  • Saiz (73WPT) / Rufo (66 WPT) vs Cañellas (53WPT) / Carrascosa (75 WPT)
  • Martinez (37 WPT) / Brea (12 WPT) vs Polo (54 WPT) / Perez Marin (100 WPT)

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!