Po niedzielnym dniu, który tylko widziałem Thomasa Vanbauce’a i Maxime’a Jorisa awansu do następnej rundy, francuska delegacja będzie miała w najbliższy poniedziałek trzy duże mecze w Betclic Premier Padel Bordeaux P2!

Pierwszą z nich będą miejscowi Thomas i Maxime, którzy będą starali się zakwalifikować do ostatniej rundy kwalifikacji. Na początku popołudnia na centralnym torze Arkéa Arena Bordelais zmierzy się z parą włosko-argentyńską Cassetta (110) / Cuello (166).

Zaraz po meczu Wendy Barsotti i Hiszpanka Ana Fernandez de Osso będą próbowały zrobić niespodziankę czwartemu rozstawionemu w kwalifikacjach Aguilarowi (4) / Manquillo (65).

Na koniec będziemy śledzić powrót do rywalizacji Léi Godallier, która w kwalifikacjach zmierzy się z trzecią parą, Pujals (3) / Marchetti (61) ze swoją rodaczką Charlotte Soubrié!

Dzisiejszy program:

Link do podążania głównym torem przez cały dzień:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !