Jak w każdy poniedziałek, Międzynarodowa Federacja padel (FIP) aktualizuje swój ranking a lekką niespodzianką jest brak Alix Collombon w pierwszej trzydziestce.

Po raz pierwszy od prawie trzech lat w światowej trzydziestce najlepszych nie ma członka francuskiej delegacji. Rzeczywiście Alix Collombon, jedyna Francuzka, która znalazła się w gronie trzydziestu najlepszych zawodniczek świata, straciła dwa miejsca i spadła na 30. miejsce.

Ten, któremu udało się wejść do tego zamkniętego kręgu w 2018 r., a następnie na krótko go opuścić w 2021 r., ma trudny początek roku, naznaczony trudnymi remisami i drobnymi gorszymi wynikami. Na ten moment skojarzenie Lyonnaise z Argentyną Julietą Bidahorrią nie daje pełnej satysfakcji, ale mimo to pokazało świetną więź w XNUMX/XNUMX finału przegranej z Araujo/Riera w Sewilli.

Na zakończenie tournee po Ameryce Południowej para hiszpańsko-argentyńska ma specjalny los, z bardziej niż przystępną pierwszą rundą przeciwko zakwalifikowanej parze, ale w przypadku zwycięstwa druga runda z numerem 1 Sanchezem i Josemarią...

Czy Alix będzie mogła wkrótce wrócić do Top 30?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !