Klub Mas z Perpignan ma pierwszy P500 National Jeunes. Ferrara i Boulard-Panichi zwyciężyli dla dziewcząt, a Boronad/Fonteny dla chłopców!

Wyniki P500 Narodowy Młodzież Mas.

Perpignanais mieli prawo do wielkiego weekendu padel z pierwszą ogólnopolską młodzieżą P500 U18, która odbyła się w tym samym czasie co P2000!

Wśród dziewcząt to Julie Ferrara i Thaïs Baulard-Panichi wygrały finał z parą Margo Andrieu/Lisa Leroy. Bardzo ładne trzecie miejsce dla Kimy Barli i Juline Miot!

Dla chłopców rozstawienia 1 i 2 znalazły się w finale, a to Yoan Boronad i Timéo Fonteny wygrali ten turniej z François Rajnicem i Nathanem Courrinem. Trzecie miejsce dla Valenciennes Baptiste Delbove i Eliota Alglave.

Piękne wydarzenie

Udało nam się uczestniczyć w kilku bardzo dobrych meczach i bardzo wysokim poziomie podczas tych dwóch dni turnieju!

Ogromne podziękowania dla wszystkich uczestników i ich towarzyszy, z których część przebyła wiele kilometrów, aby dostać się do Perpignan! Podziękowania dla Alaina Henry'ego i Dominique'a Campany za organizację i zarządzanie turniejem, nie zapominając o FFT.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !