Padel Magazine - Co to jest padel? Co to jest Ale nikt nie gra w padla? Czy warto założyć ten biznes?

Jeśli zastanawiasz się, ten artykuł jest skierowany bezpośrednio do Ciebie.

Przez dwa lata co kwartał powstaje klub we Francji. Podczas gdy ich liczba wzrosła tylko nieznacznie wcześniej, padel ukradkiem skręcił za róg, aby stać się coraz bardziej modnym sportem.

Padel to sport pełen historii, który rozwija się bardzo ciekawie we Francji, z wieloma klubami, markami i osobistościami, które wprowadzają i inwestują w padel.

Ale kim oni są? Co to za nowe kluby? Szybka wycieczka ...

[highlight] Coraz więcej klubów Padel… [/ highlight]

Kluby historyczne: Te prekursory padla jako klub Set Club (Aix-en-Provence), Hers, Paddle Plus (Toulouse), Castres lub wiele klubów w Marsylii pokazały, że zakłady na padel były możliwe.

Nowe kluby Padel : Od ponad roku powstają nowe kluby, które rozpoczęły odrodzenie francuskiego wiosła, takie jak Auvers-sur-Oise, Le Real Padel Club w Sophii, Le Mas w Perpignan, Padel Park w Laval lub ostatnio kluby w Lyonie (Central Padel), Carrières-sous-Poissy, Champigny, Bordeaux (Soccer Park), Servon (Futsoccer) i kompleks w Manosque.

Miasto Lille stało się również w ciągu kilku miesięcy liderem francuskiego padel z dwoma nowymi i pięknymi klubami padel (Padel Attitude i Padel Sensation).

I przybywa wielu innych ... Padel Poitiers, Rouen, Nantes, Strasburg, Clermont, Montpellier, Cannes ... Już wkrótce.

[atrakcja] Utworzone franczyzy ...[/atrakcja]

W ostatnich miesiącach do gry wszedł nowy gracz - Henri Leconte, rozwijając swoją serię gier HLPC (Henri Leconte Padel Club). Franczyzował i zainaugurował swój pierwszy klub w Manosque (kompleks) trzy miesiące temu.

Duże franczyzy w piłce nożnej, gwiazdach i innych bardziej wyspecjalizowanych franczyzach powinny ujrzeć światło dzienne na początku przyszłego roku ... Ale cisza !!! Nie możemy powiedzieć więcej ... Obiecujemy, że miłośnicy wiosła będą mieli pełne oczy.

[podkreślenie] Pojawiają się główne konkursy krajowe… [/ wyróżnienie]

Jest oczywiście słynny International Open w Aix-en-Provence, który zaoferował nam nowy talerz z nową organizacją 2014 bardzo dobrze przemyślany.

Turniej Mas w Perpignan, który niedawno zgromadził pary 97 ... Rekord!

Nie wspominając o wyjątkowym turnieju Real Padel, który pozwolił zaprezentować publicznym graczom wyjątki ze świata padel.

Od teraz trzeba będzie liczyć z National Padel Cup, którego start zaplanowano na październik 27 na Cap d'Agde, z gwiazdami, inicjacjami i pięknymi wystawami w perspektywie. Sprawa do naśladowania ...

[highlight] Osobowości, które kochają ten sport… [/ highlight]

W Hiszpanii wszyscy grają w padla. Hiszpańscy gracze mają własne kluby lub franczyzy. Lista nigdy nie będzie kompletna. Ale to nie tylko oni. Dowód na zdjęciu:

Nie moglibyśmy skończyć tego artykułu bez rozmowy o Jerome'u Golmardzie, niezwykłym tenisistce, z pewnością jednym z najbardziej utalentowanych jego pokolenia, ale także graczu padel od prawie 10 lat, który grał również sezony 5 Nicolas Bourdarel. Ta para wielokrotnie trafi na francuski szczyt 10 między 2006 i 2011, a nawet uda się dotrzeć do ćwierćfinałów Aix-en-Provence Open. Mamy nadzieję, że zobaczymy tę parę na boisku tak szybko, jak to możliwe.

Obecnie walczy o prawdziwą walkę o innym charakterze i przesyłamy mu całe nasze wsparcie.

Franck Binisti - Padel Magazine

[box type = ”shadow”] Mamy inne stare i nowe kluby Padel, które nawiązują do Francji, takie jak Les historique clubs de Cassis, de la Gaude, Nice Lawn, St Cyprien, TCM… Ale są też nowe kluby Central Padel w Lyonie, klub halowy, który odniósł ogromny sukces, Padel Marsylia ze wspaniałymi drewnianymi kortami, Padel Grenoble (Footime), multiball w Amien, nie wspominając o bardzo pięknym Club de Beausoleil: Royal Riviera Padel. Aby uzyskać więcej informacji o wszystkich tych klubach, przejdź do www.gotopadel.com[/ box]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.