W tym roku znowu mogliśmy doświadczyć separacji między zawodnikami, ale także bardzo dobrych skojarzeń.

Alors, że Fernando Belasteguin Nieco po połowie roku postanowił rozstać się ze swoim rodakiem Sanyo Gutierrezem, król Bela postawił na młodego samorodka: Arturo Coello.

Osoby leworęczne, ewoluujące logicznie w prawo, potężne i nie do pokonania, wszystkie składniki były tam, by zadowolić legendę padel światowy. Na razie wyniki nie były transcendentne, ale nadzieja i weteran dały przebłysk pięknych rzeczy.

Bela - Coello razem na 2022?

Chociaż już to wiemy Sanyo i Tapia postanowili kontynuować w przyszłym roku, nadal istniały wątpliwości co do chęci Coello do kontynuowania współpracy z Belą, a niektóre plotki wysyłały młodego leworęcznego na stronę Ale Galan.

Jak nam zgłoszono Olé19-latek zwierzył się ze swoich ambicji na przyszły sezon podczas koncertu na konto Dane na całym dysku i wygląda na to, że Bela wciąż ma w planach!

"Nie widzę siebie bawiącego się z nikim innym niż Fernando Belasteguin. Mam nadzieję, że w 2022 roku uda nam się pokazać świetny poziom gry i dzięki temu będziemy mogli grać przez 3 lata, kiedy oni pozostają razem w Bela. Ale nie możemy zaplanować komety„Powiedział świat numer 16 podczas tej rozmowy.

Od początku ich stowarzyszenia widzieliśmy, jak obaj gracze są bardzo blisko siebie na torze.

Ławka dyskusyjna Bela Coello WPT menorca 2021

 

Sojusz Galan - Coello w przyszłości?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, od kilku tygodni bawimy się czytając w sieciach społecznościowych, że para może za jakiś czas ujrzeć światło dzienne: para Alejandro Galan - Arturo Coello.

Rzeczywiście od Mistrzostw Świata padel 2020 w Katarze spekulacje są powszechne. Dwóch Hiszpanów podzieliło się utworem w finale, z sukces, który znamy. Od tego czasu wielu miłośników wierzy, że ci dwaj gracze połączą siły za jakiś czas.

Zwycięzcy Pucharu Świata hiszpania uśmiechają się padel 2020

Nie mówiąc już o tym, że duet Galan – Lebron walczy o odzyskanie sprawności, która charakteryzowała ich rok temu.

Zapytany 19-latek o możliwość ewentualnego sojuszu ze światem numer 1 odpowiedział: ” W rzeczywistości nie wykluczam, że wkrótce zagram z nim. Jest świetnym graczem, jest potężny i doskonały, ale na razie jestem bardzo zadowolony z projektu, który mamy z Fernando Belasteguin

Dlatego finał WPT Master nie powinien być ostatnim turniejem pary Bela / Coello!

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.