Padel Magazine wywiad tego gracza, którego przyszłość wydaje się nie mieć granic, poznać go trochę lepiej osobiście. Opowiada nam o swoim związku z Belą, co doprowadza go do szaleństwa na korcie, o swojej opinii na temat „punto de oro”…

“Bela może się nie udać”

Padel Magazine : Południe Premier Padel, gracze głosowali, aby zagrać z punktem decydującym lub bez niego. Na co głosowałeś?

Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , : „Głosowałem za grą bez „punto de oro”. Myślę, że to pomaga padel. Zawsze tak graliśmy. Jestem wyznawcą równości/przewagi”.

Padel Magazine : Zawsze bardzo dobrze mówisz o swoim koledze z drużyny. Czy możesz mi powiedzieć o wadzie Beli?

Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , : „Jego wina polega na tym, że jest bardzo metodyczny, a jeśli wyjdzie poza swoje wzorce, czasami może się zepsuć. Ale jeśli znasz go osobiście, jest świetną osobą. Nigdy nie mieliśmy z niczym problemu. Zawsze ma pozytywne nastawienie i codziennie się od niego uczę."

"Czuję się jaki osioł”

Padel Magazine : Powiedz mi, co najbardziej cię denerwuje na korcie tenisowym. padel.

Artur Coello: "Kiedy przegapię powrót. Bez wątpienia. Czuję się jak osioł, nie mogę zaakceptować tego błędu. Dużo pracuję z psychologiem nad brakiem powrotu, bo to mnie frustruje. Ale w końcu ma to sens, czasami tęsknisz.

Padel Magazine : Lubisz bawić się w trudnych warunkach na świeżym powietrzu?

Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , : „Uwielbiam grać na świeżym powietrzu, a warunki w Katarze są dla mnie idealne. Zabawa piłką Bullpadel przyspiesza. Fernando i ja lubimy te warunki.

Galan/Coello?

Padel Magazine : Kilka miesięcy temu rozegrałeś świetny mecz z Ale Galan w finale mistrzostw świata. Czy to możliwa para na przyszłość?

Artur Coello: „Ale jest na niesamowitym poziomie. Jest młodym zawodnikiem jak ja, ale z większym doświadczeniem. Czemu nie, jeśli osiągnę wymagany poziom i mój projekt z Belą się kończy. Nie byłoby minusów. Powiedziałem mu wcześniej, że granie z nim na mistrzostwach świata było niesamowitym przeżyciem.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !