Wprawdzie był to tylko turniej pokazowy, ale Arturo Coello i Agustin Tapia pokazali się podczas nich świetnie BNK Padel Otwarte.

W przeciwieństwie do Paquito Navarro i Juana Lebrona w finale tego pokazowego turnieju obchodzonego w Kuwejcie, Arturo i Agustin pokazali wielką więź. Zawodnicy, których na tę okazję trenował ojciec Argentyńczyka, wygrali 6/4 6/4 z duetem, który zdominował mecz. World Padel Tour w 2019.

W poważnym meczu obu drużyn nowa para, którą wszyscy chcieli zobaczyć w akcji, mogła cieszyć się najwyższą formą. Rzeczywiście, chory i zmęczony dwoma meczami, które miał już w łapach w tę sobotę, Lebron wydawał się nieco osłabiony.

Nie umniejsza to jednak świetnemu występowi hiszpańsko-argentyńskiego duetu, którego można się teraz spodziewać w oficjalnym turnieju!

Dla tych, którzy chcieliby obejrzeć ponownie spotkanie, dzieje się to tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !