Niepokonani razem Arturo Coello i Agustin Tapia są już prawdopodobnie największymi rywalami Galana i Lebrona, a mimo to zajmują dopiero 5. miejsce w tabeli. Premier Padel Katar Major!

Zwycięzcy numerów 1 w finale w Abu Zabi, obaj młodzi zawodnicy rozpoczęli sezon z przytupem. Rozstawieni z numerem 2 w Emiratach, rozstawieni z numerem 5 w Katarze.

Powód jest prosty: choć Arturo Coello zajmuje trzecie miejsce w rankingu FIP, fakt, że Argentyńczyk jest „dopiero” na dwunastym miejscu, nie pozwala obecnie parze znaleźć się w pierwszej czwórce serii.

Zastanawiasz się, dlaczego Tapia, numer 3 na WPT, zajmuje dziewięć miejsc w rankingu Międzynarodowej Federacji? Po prostu dlatego, że Argentyńczyk w zeszłym sezonie wziął udział tylko w trzech turniejach na torze finansowanym przez Qatar Sports Investments (na osiem oferowanych). Rzeczywiście, wybrał później rekomendację swojego dostawcy sprzętu Nox grać początkowo tylko na WPT. Para Sanyo/Tapia wylądowała dopiero w sierpniu Premier Padel, aby zagrać w madryckim P1, a następnie pod koniec sezonu postanowił nie rejestrować się w New Giza P1, aby zaoszczędzić pieniądze.

Ostatecznie, mimo finału w Mendozie i półfinału w stolicy Hiszpanii, Argentyńczycy, którzy już nie grają ze sobą, ale podążają za sobą w tabeli, są obecnie w tyle za głównymi rywalami, którzy dobrze we wszystkich startowali wydarzenia w zeszłym sezonie! Ale to powinno się wkrótce zmienić!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !