Nowa kolekcja BlackCrown oferuje nam szeroki wybór bardzo kolorowych modeli odpowiednich do wszystkich rodzajów gier.

Kolekcja Padel 2016 Black Crown

Rakieta BLACK CROWN JET

Rakieta BLACK CROWN JETDiament w kształcie rakiety, posiadający podwójną rurową ramę węglową i sito z warstwą włókna węglowego, warstwę 1 folii powlekającej i warstwy 2 z włókna szklanego. Te cechy dodane do gumy EVA SE 7 zapewniają tej rakiecie doskonałą moc i kontrolę nad piłką.

To rakieta dla graczy na wysokim poziomie, którzy szukają bardziej agresywnej gry z przyspieszaniem piłki przy każdym uderzeniu.

Rakieta BLACK CROWN ICE

Rakieta BLACK CROWN ICEDla entuzjastów mocy i szybkich piłek.
Rakieta w kształcie rombu z technologią, która zapewnia trwałość i siłę.

Dla zaawansowanych graczy

ZWYCIĘZCA CZARNEGO KORONA

ZWYCIĘZCA CZARNEGO KORONADesign tej rakiety jest zgodny z kolekcjami z poprzednich sezonów. Wybór czerni i bieli sprawia, że ​​ta rakieta jest jedną z najelegantszych w kolekcji.

Rakieta bardzo przydatna, „bardzo wszechstronna”, nie zaniedbując siły. Dzięki tej rakiecie gracze czują się dobrze zarówno w ataku, jak i obronie.

BEZ CZARNEGO KORONA

BEZ CZARNEGO KORONAWszechstronna rakieta dzięki miękkiej gumie, dzięki czemu jest bardzo wygodna. Inne zalety: bardzo dobre wyjście piłki dzięki tej gumce i dobra precyzja przy każdym strzale

NIEBIESKIE CROWN SKY

NIEBIESKIE CROWN SKYWszechstronna, okrągła rakieta z gumą EVA. Ten rodzaj rakiety jest bardzo popularny wśród graczy, zwłaszcza ze względu na czerwono-czarną kolorystykę. Gracze czują się komfortowo w każdej sytuacji zarówno na dnie pisty, jak i  filet.

Wszechstronna rakieta dla KOBIET

CZARNA KORONA GWIAZDA

Rakieta Padel BLACK CROWN STARGwiazda Blackcrown to najbardziej kobieca wersja całej kolekcji Black Crown. Odpowiedni dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych kategorii graczy. Bardzo przydatny, aby gracze czuli się dobrze zarówno w obronie, jak i w locie.

Uniwersalne rakiety dla średnio zaawansowanych graczy

CZARNA KORONA BOA

Rakieta Padel BLACK CROWN ONE BOARakieta przeznaczona dla początkujących i średnio zaawansowanych graczy, zaprojektowana z bardzo wytrzymałych materiałów zwiększających jej wytrzymałość. Estetyka jest bardzo schludna dzięki połączeniu żółtego i szarego gradientu. Jest to rakieta wszechstronna i bardzo wygodna, nie wymagająca czasu adaptacyjnego.

Zakres kontroli od Black Crown 2016

Kontrola rakiet dla graczy ZAAWANSOWANYCH

CZARNY KORONOWY CIEMNY

Rakieta do wiosła BLACK CROWN DARKOkrągła rakieta złożona z węgla, włókna szklanego 2, gumy EVA o wysokiej gęstości i średniej twardości, dzięki czemu zapewnia dobrą kontrolę nad piłką bez utraty mocy.

Jest to rakieta bardzo zwrotna z kontrolą siły, idealna dla zaawansowanych graczy, którzy chcą większej precyzji w swoich strzałach bez utraty mocy potrzebnej graczom na tym poziomie.

PITON CZARNEJ KORONY 4.0

Rakieta BLACK CROWN PITON 4.0Ten model jest sukcesem, ponieważ niektóre kolekcje z rakietami Piton, Piton 2.0 i Piton 3.0.

Nowa rakieta PITON 4.0 2016 ma doskonałą kontrolę i dobrą moc
Nowość w wersji 2016: kolor czerwony. Nowy zakład dla marki: czy ta zmiana przekona?

Rakieta BLACK CROWN COBRA

Rakieta rakietowa BLACK CROWN COBRANowa kreacja marki. Staje się odniesieniem do kontroli.

Zaprojektowany z najlepszych materiałów i czarno-zielony design, który spodoba się wielu graczom.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.