Nowa kolekcja BlackCrown oferuje nam szeroki wybór bardzo kolorowych modeli odpowiednich do wszystkich rodzajów gier.

Kolekcja Padel 2016 Black Crown

Rakieta BLACK CROWN JET

Rakieta BLACK CROWN JETDiament w kształcie rakiety, posiadający podwójną rurową ramę węglową i sito z warstwą włókna węglowego, warstwę 1 folii powlekającej i warstwy 2 z włókna szklanego. Te cechy dodane do gumy EVA SE 7 zapewniają tej rakiecie doskonałą moc i kontrolę nad piłką.

Jest to rakieta dla graczy na wysokim poziomie, którzy szukają bardziej agresywnej gry z przyspieszeniem piłki przy każdym strzale.

Rakieta BLACK CROWN ICE

Rakieta BLACK CROWN ICEDla entuzjastów mocy i szybkich piłek.
Rakieta w kształcie rombu z technologią, która zapewnia trwałość i siłę.

Dla zaawansowanych graczy

ZWYCIĘZCA CZARNEGO KORONA

ZWYCIĘZCA CZARNEGO KORONAKonstrukcja tej rakiety jest zgodna z kolekcjami z poprzednich sezonów. Wybór czerni i bieli sprawia, że ​​ta rakieta jest jedną z najbardziej eleganckich w kolekcji.

Rakieta bardzo przydatna, „bardzo wszechstronna”, nie zaniedbując siły. Dzięki tej rakiecie gracze czują się dobrze zarówno w ataku, jak i obronie.

BEZ CZARNEGO KORONA

BEZ CZARNEGO KORONAWszechstronna rakieta dzięki miękkiej gumce, która czyni ją bardzo wygodną. Inne korzyści: bardzo dobre wyjście piłki dzięki tej gumce i dobra dokładność przy każdym strzale

NIEBIESKIE CROWN SKY

NIEBIESKIE CROWN SKYWszechstronna okrągła rakieta z gumą EVA. Ten typ rakiety jest bardzo popularny wśród graczy, szczególnie z powodu czerwonych i czarnych kolorów. Gracze czują się komfortowo w każdej sytuacji, zarówno z tyłu pisty filet.

Uniwersalna rakieta dla kobiet

CZARNA KORONA GWIAZDA

Rakieta Padel BLACK CROWN STARGwiazda Blackcrown to najbardziej kobieca wersja całej kolekcji Black Crown. Odpowiedni dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych kategorii graczy. Bardzo przydatny, aby gracze czuli się dobrze zarówno w obronie, jak i w locie.

Uniwersalne rakiety dla średnio zaawansowanych graczy

CZARNA KORONA BOA

Rakieta Padel BLACK CROWN ONE BOARakieta dla początkujących i średnio zaawansowanych graczy, zaprojektowana z materiałów o wysokiej wytrzymałości w celu zwiększenia wytrzymałości. Jego estetyka jest bardzo schludna dzięki połączeniu żółtego i szarego gradientu. To wszechstronna i bardzo wygodna rakieta, która nie wymaga czasu adaptacji.

Zakres kontroli od Black Crown 2016

Kontrola rakiet dla graczy ZAAWANSOWANYCH

CZARNY KORONOWY CIEMNY

Rakieta do wiosła BLACK CROWN DARKOkrągła rakieta złożona z węgla, włókna szklanego 2, gumy EVA o wysokiej gęstości i średniej twardości, dzięki czemu zapewnia dobrą kontrolę nad piłką bez utraty mocy.

Jest to bardzo zwrotna rakieta z kontrolą mocy, idealna dla zaawansowanych graczy, którzy chcą precyzyjniej strzelać bez utraty mocy potrzebnej graczom tego poziomu.

CZARNY KORONOWY PITON 4.0

Rakieta BLACK CROWN PITON 4.0Ten model jest sukcesem, ponieważ niektóre kolekcje z rakietami Piton, Piton 2.0 i Piton 3.0.

Nowa rakieta PITON 4.0 2016 ma doskonałą kontrolę i dobrą moc
Nowość wersji 2016: kolor czerwony. Nowy zakład marki: czy ta zmiana przekona?

Rakieta BLACK CROWN COBRA

Rakieta rakietowa BLACK CROWN COBRANowa kreacja marki. Staje się odniesieniem do kontroli.

Zaprojektowany z najlepszych materiałów i czarno-zielony design, który spodoba się wielu graczom.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.