Wspaniałe zwycięstwo Alix Collombon i Jessiki Castello przeciwko Delfi Brea i Julieta Bidahorria na Blockchain.com Miami Open. Kieruj ćwiartkami pierwszego Open of the World Padel Tour 2022. 

Co prawda, naprzeciwko światowego numer 5, Delfi Brea nie była związana ze swoją partnerką Tamarą Icardo, ale Julieta Bidahorria, 40. w rankingu WPT, pozostaje niebezpiecznym graczem.

Bardzo zajęta przez cały mecz, Argentyna wykonała swoje zadanie, ale to nie wystarczyło przeciwko parze francusko-hiszpańskiej, która była bardzo solidna. Pomimo pomocy trenerki Gabi Reca, która próbowała wszystkiego, aby wyciągnąć swojego zawodnika z lodówki, Delfi Brea był bardzo dobrze nałożony na kaganiec. 

W każdym razie będziemy świadkami bardzo dobrego meczu, z punktami i zaciętymi meczami, które doprowadziły do ​​zwycięstwa 6/3, 6/4 dla Alix Collombon i Jessiki Castello, którzy zaoferowali sobie drugą kwartę razem w Open z World Padel Tour. 

Następna runda z drugą parą światową, Paulą Josemaríą Martín / Ariana Sánchez Fallada, która pokonał Annę Cortiles i Xenię Clascę wygrywając 6/2 6/0. 

Mecz, który będzie śledzony na żywo wkanał YouTube z World Padel Tour

Chcesz zobaczyć nasz komentarz na żywo z meczu? To jest przez ICI

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.