Collombon/Castello: półfinał będzie musiał trochę poczekać

Alix Collombon i Jessica Castello przegrały dziś w ćwierćfinale Blockchain.com World Padel Tour Miami otwarte.

Obecni w ćwierćfinale turnieju organizacyjnego 2022, Alix Collombon i Jessica Castello mieli nadzieję, że zafundują sobie pierwszy raz miejsce w półfinale WPT Open lub Masters.

Na ich nieszczęście, podobnie jak w Kordobie, natknęli się na Paulę Josemarię i Arianę Sanchez, które tak naprawdę nie miały zamiaru dać im prezentu.

Francuzka i jej partner jak zwykle zaoferowali solidny występ, ale nie na tyle, by pokrzyżować plany rozstawionego numer 2.

W pierwszym secie, gdy debaty były wyrównane, Alix i Jessica przegrały 4/4 na „punto de oro”, co doprowadziło do zwycięstwa pierwszego seta dla graczy Miguela Sciorilli: 6/4.

Zdominowani na początku drugiego seta Alix i Jessice zdołali wrócić do 5/4, znakomicie oszczędzając punkt meczowy, jak widać poniżej:

Na nieszczęście dla pary francusko-hiszpańskiej faworyci po raz kolejny wspięli się na wyższy bieg, wygrywając 6/4 6/4. Jak widać poniżej, mecz zakończył się wspaniałą amortyzacją Pauli Josemarii:

Ten Blockchain.com Miami Open pozostanie oczywiście bardzo pozytywnym turniejem dla Alix Collombon i Jessiki Castello, którym udało się dostać do ćwierćfinału, co udało im się zrobić tylko podczas przedostatniego turnieju sezonu w 2021 roku.

Para francusko-hiszpańska doskonale rozpoczyna swój rok i bez wątpienia wkrótce będzie miała kolejną szansę na awans do półfinału dużego turnieju!

Publié par
Xan Tafernaberry