Jessica Castello i Alix Collobmon po raz drugi w swojej wspólnej historii zagrają w ćwierćfinale Open du World Padel Tour.

Po odczekaniu do przedostatniego turnieju sezonu w 2021 roku, tym razem udaje im się osiągnąć ten wynik w pierwszym konkursie roku: Blockchain.com WPT Miami Open.

Bardzo zadowoleni ze swojego zwycięstwa 6/4 6/3 z Brea/Bidahorria, spoglądają wstecz na swój mecz na naszym mikrofonie i rozpoczynają jutro mecz z Sanchez/Josemarią, parą, którą dobrze znają...

Pierwszy turniej w roku, pierwszy kwartał roku!

Jessica Castello: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z gry, która zrobiliśmy. To był bardzo trudny mecz, w trudnych warunkach, ale jesteśmy zadowoleni z wykonanej pracy i zwycięstwa.

Alix Collombon: „Delfi jest bardzo solidnym graczem, który miał świetny sezon 2021. Taktyka polegała na tym, aby grać więcej na Juliecie, próbować wywierać na nią presję, trochę ją sfrustrować. Ale i tej taktyki nie należy przesadzać. Myślę, że chociaż czasami było to trochę trudne, ostatecznie zrobiliśmy to całkiem nieźle. “

Jutro mecz zemsty przeciwko Josemarii / Sanchez

Jessica Castello: „To oczywiście bardzo trudny mecz jutro przeciwko dwóm dziewczynom, które grają bardzo dobrze. Paula jest bardzo agresywna, Ari ma niesamowitą jakość piłek, dużo talentu i robi to, co chce na torze. Kluczem moim zdaniem będzie narzucenie naszej gry i utrudnienie im tego. Fakt zabawy na dworze może nam trochę pomóc, bo z konieczności będą mniej wygodne. Damy z siebie wszystko i zobaczymy, czy uda nam się zabrać od nich zestaw… lub więcej!”

Alix Collombon: „Kiedy przegraliśmy z nimi w ćwierćfinale (w Kordobie), nie udało nam się utrzymać poziomu w pierwszym secie. Potem wszystko się skomplikowało, trochę obniżyliśmy, oni trochę podnieśli poziom gry i na końcu to jest różnica między nimi a nami. Jutro postaramy się wytrzymać dłużej, dłużej i jak powiedziała Jess, na zewnątrz są inne warunki, zawsze jest trochę trudniej dla wszystkich. Damy z siebie wszystko bez względu na wszystko, teraz odpoczniemy dobrze i przygotujemy się do meczu z trenerem.

Aby znaleźć całość wywiadu (w języku hiszpańskim), dzieje się to poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !