Jessica Castello i Alix Collombon Wygraj Burriana FIP Star 2021 twarzą do pierwszego ziarna na stole Tamara Icardo / Cata Tenorio.

Pierwszy oficjalny turniej i pierwsze zwycięstwo pary francusko-hiszpańskiej, która osiągnęła bardzo dobry występ!

Pierwszy zestaw na prąd przemienny

W 1. secie hiszpańska para wystartowała w 7. meczu, wykorzystując kilka niecodziennych błędów naszego Francuza. Icardo / Tenorio wygrywa 7 gier z rzędu i prowadzi 2 mecze 0 w drugim secie.

Alix Collombon dostaje masaż. Mówimy sobie, że źle się zaczął wracać do tego finału. A jednak wraca całkowicie do gry do punktu, w którym udaje jej się wyrównać z legendarnym Cata Tenorio. Alix może też liczyć na swojego nowego partnera: Jessica Castello. 

Jessica ma wspaniały finał i zajmuje dużo miejsca w środku. Nieoceniona pomoc, która pozwoli skierować część drugiego zestawu na przekątną Icardo / Castello.

J. Castelló - A. Collombon T. Icardo - C. Tenorio

Świetne wykończenie!

Cata Tenorio jest na ciężkim boisku w trzecim secie. Wydaje się, że ten wojownik ugina się przed atakami Alix. Jessica jest równie skuteczna jak zawsze i wydaje się, że zdobywa przewagę nad Tamarą Icardo. Przy 3/4 w trzecim secie na korzyść pary francusko-hiszpańskiej, Cata był masowany przy zmianie strony. Hiszpańska para nie jest daleko od ostatecznego spasowania, oszczędzając 1 podwójne punkty przerwania.

Ale na 5/3 służyła za Castello / Collombon, wygrała tę ostatnią grę mentalną.

Ostateczne zwycięstwo w 3 zestawach: 3/6 7/5 6/3

Teraz czas na finał mężczyzn, który się sprzeciwia, na żywo na YouTube: Sergio Alba / Francisco Gil to Maxi Grabiel / Adrian Blanco! Wielki mecz w perspektywie, bo trzech z tych zawodników (Alba, Gil, Blanco) trenuje ten sam trener: Adrian Caviglia!

 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.