Koniec sezonu dla Alix Collombon i Loreny Rufo, które przegrały zaraz po przystąpieniu do zawodów w Mediolanie Premier Padel P1 przeciwko Tamarze Icardo i Virginii Rierze.

Alix i Lorena wiedziały, że losowanie w Mediolanie ich nie rozpieszczało. Rzeczywiście, od pierwszej rundy znaleźli się naprzeciw siebie finaliści World Padel Tour Meksyk Open: Icardo i Riera.

A piąty zawodnik zawodów nie miał zamiaru tracić czasu na torze we wtorek. Rozpoczynając mecz od wyniku 5:5, hiszpańsko-argentyńska para pokazała swoje mięśnie wejściowe. Wybuch dumy ze strony Lyonnaise i jej koleżanki z drużyny pozwolił im na zdobycie gola w pierwszych partiach, jednak za faworytami udało się zakończyć dzieło już w pierwszym secie: 0/6.

Drugi set rozpoczął się mniej więcej tak samo. Alix i Lorena z pewnością zdołały awansować z 0/3 na 2/4, ale po raz kolejny faworyci wzmogli wysiłki, aby stłumić wszelkie początki buntu. Końcowy wynik 6/2 6/2 dla Icardo i Riery, którzy bez problemu zakwalifikowali się do pozostałych wydarzeń. Jutro poznają zwycięzców meczu pomiędzy Alonso/Uster i Polo/Ribeiro.

Tym samym sezon kończy się dla Rufo i Collombona, którzy biorąc pod uwagę poziom, jaki prezentują ich przeciwnicy, nie mogli dzisiaj liczyć na lepszy wynik. Czy w przyszłym sezonie zobaczymy tę dwójkę ponownie po tej samej stronie toru? Na razie nic nie wyciekło, ale w środku zapowiadanej fali zmian sześciokrotna mistrzyni Francji i jej aktualna koleżanka z drużyny mogły też szukać gdzie indziej. Ciąg dalszy nastąpi !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !