Le padel ma coraz więcej zwolenników i coraz więcej utworów we Francji. Jednakże, nie zawsze łatwo jest znaleźć wolne miejsce do gry. Czasami nawet trudno jest wiedzieć, gdzie znajdują się korty tenisowe. padel blisko domu. W tym artykule przedstawiamy najlepsze plany gry padel łatwo.

Anybuddy, aplikacja do rezerwacji gruntów online

Obecnie istnieje ponad 1200 utworów padel dostępne we Francji. W 2019 roku było ich tylko 800, w 200 mniej niż 2015. Ale mimo tego i tak już oszałamiającego wzrostu wszyscy chcielibyśmy jako praktycy tego sportu mieć więcej podstaw.

Musimy jednak na razie cierpliwie znosić nasze kłopoty i skorzystaj z już zbudowanej infrastruktury. Aby to zrobić, jest platforma do poznania: Anybuddy

Na ich strona internetowa lub w aplikacji mobilnej, dostępnej bezpłatnie na iOS et Android, możesz zarezerwować utwór online za pomocą 3 kliknięć w wielu klubach wokół Ciebie.

Prawie sto klubów padel i inne sporty rakietowe są zatem obecne w aplikacji i setki boisk padel można zatem zarezerwować online. 

Rejestracja jest bezpłatna, niezobowiązująca, a stawki na aplikacji są takie same jak te oferowane bezpośrednio przez kluby. Tak skończone zmarnowany czas dzwoniąc do różnych klubów, spadając na automatyczne sekretarki i nigdy nie mając jasnej wizji dostępnych automatów. 

Bądź aktywny w społeczności padel

Jeśli jeszcze nie udało Ci się przekonać znajomych i rodzinę, aby dostać padelPo pierwsze, nie trać nadziei. I inaczej, skorzystaj z internetu i nowych platform do wymiany z innymi entuzjastami padel.

Obecnie na przykład istnieje wiele aktywnych grup na Facebooku, których celem jest padel, gdzie możesz rozmawiać z innymi graczami. Przykłady obejmują grupy regionalne Padel Północne swatanie et Padel IDFlub grupa narodowa Turnieje Padel Francuski – Szukaj partnera.

Istnieje również tematy Reddit i fora specjalistyczne. Gracze często dzielą się wskazówkami i trikami dotyczącymi gry.

Nie wahaj się objąć przewodnictwa, pytając, które pola golfowe w Twojej okolicy są najlepsze lub które kluby oferują najtańsze ceny. Możesz również dowiedzieć się w podglądzie, czy w pobliżu są w budowie tory, aby być jednym z pierwszych, którzy na nich zagrają.

Wreszcie pozwoli ci to znajdź nowych partnerów do gry, dzięki czemu możesz uderzyć piłkę nawet wtedy, gdy wszyscy twoi przyjaciele cię zawiodą. 

Śledź wiadomości z padeli tenis!

Co tydzień nowe pola padel wychodzić z ziemi, czy to w prywatnych konstrukcjach jak 4Padellub w zrzeszonych klubach. Rzeczywiście, w obliczu sukcesu tego sportu, wiele klubów tenisowych wychodzi na prostą i należy to przyjąć z zadowoleniem.

Czy poprzez zastąpienie istniejącego kortu tenisowego jednym lub kilkoma padellub budując działkę na wcześniej niezamieszkanej przestrzeni, coraz więcej klubów tenisowych już oferuje lub wkrótce będzie oferować padel.

Co więcej, nawet Roland-Garros wkrótce będzie miał własne korty tenisowe. padel i własny turniej: the Paris Premier Padel Major (z efemerycznym śladem na dworze Philippe Chatriera!). Oczywiście powiązania między światem tenisa a światem padel dlatego zaczynają być solidne i nie są gotowe, aby przestać rosnąć.

Tak więc rada, której możemy Ci udzielić, to: śledź wiadomości o klubach tenisowych wokół ciebie. Często możesz to zrobić za pośrednictwem ich strony na Facebooku, na ich stronie, w witrynie FFT, na Padel Magazine oczywiście, a nawet na portalach społecznościowych gmin (które często są właścicielami infrastruktury).

Będziesz więc jednym z pierwszych, który dowie się, kiedy nowy kort będzie dostępny do gry w Twojej okolicy. A jeśli tory klubu tenisowego są już wymienione na platformie Anybuddy o których właśnie wam mówiliśmy, nowe ziemie padel będzie również.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.