Bawić się w coś padel reprezentuje prawdziwy budżet : pomiędzy torem, piłkami, sprzętem i dodatkami (napoje, przekąski) kibice płacą coraz więcej. Według badanie Deloitte (2021) średnią cenę za rezerwację kortu na godzinę (ze wszystkimi dodatkami) we Francji oszacowano na 32 €.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​mamy rozwiązania, dzięki którym zapłacisz mniej za gry padel...w tym artykule nie ma kuponów rabatowych, ale kilka wskazówek, jak najlepiej wykorzystać czas spędzony na stoku.

Rozwiązanie: organizuj turnieje padel

TURNIEJ CZARNEJ RZEKI

z ponad 50 000 konkurentów i 7 konkurentów we Francji, popyt eksplodował w ciągu kilku lat. Liczba turniejów rośnie i pozwala zaspokoić wszystkie gusta, zwłaszcza graczy rekreacyjnych (od P660 do P25). chodzi o najlepsze rozwiązanie pod względem ceny za czas gry. Rzeczywiście, niezależnie od tego, czy są one zatwierdzone, czy nie, turnieje pozwalają rozegrać kilka meczów, nawet jeśli przegrasz w pierwszej rundzie. Można więc celować w tytuł… lub wypróbować dobry kurs na pocieszenie, aby grać jak najdłużej.

Oprócz licencji (20 € rocznie), cena rejestracji generalnie zależy od klubu będącego gospodarzem wydarzenia. Im wyższa kategoria, tym bardziej cena rośnie, ale wszystko to pozostaje przystępne. FFT dobrze zrozumiało wagę tego zjawiska, ponieważ obecnie odbywa się więcej turniejów padel niż turnieje tenisowe.

Obwody amatorskie, drugi dobry plan

Sponsorzy nie są pominięci i również organizują własne wycieczki, zawsze w atmosferze zabawy i przyjaznej atmosfery. Tego typu wydarzenie nadal jest płatne, ale oferuje zajęcia, testy produktów, nagrody i chwile dzielenia się, które dodają i tak już wyjątkowych wrażeń z gry.

Trzy najważniejsze obwody to Cupra Padel Wycieczka (we współpracy z Head), The Betsson Padel Wycieczka (związany z UrbanemPadel) i Betclic Remontada Padel (zdjęcie) który niedawno miał wspaniały finał u podnóża Wieży Eiffla. Istnieją inne, bardziej lokalne organizacje, takie jak PrzezPadel, le padel w stylu południowym i swobodnym lub słynnym Liga Bruschetty, w południowo-zachodniej Francji, która jest tak popularna. Który konkurs najbardziej do Ciebie przemawia?

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.