Grupa Canal+ uzyskała prawa do transmisji na Greenweez Paris Premier Padel Major, który odbywa się na stadionie Roland-Garros od 11 do 17 lipca. Największy turniej padel organizowany kiedykolwiek we Francji, który skupia w tym tygodniu najlepszych graczy na świecie tej dyscypliny, będzie zatem korzystał z pełnej relacji na Canal+ od czwartku 14 lipca.

Canal+ nabył prawa do transmisji turniejów obwodu Premier Padel, z czego Greenweez Paris Premier Padel Major, na ponad 60 terytoriach, do 2026 roku.

W ramach tej umowy grupa Canal+ będzie transmitować na swoich kanałach wszystkie mecze turnieju od 14/XNUMX finału (zaplanowanej na czwartek XNUMX lipca).

Przypominamy, że finał, który odbędzie się w niedzielę 17 lipca o godzinie 15:XNUMX, będzie transmitowany na kanale Canal+.

PROGRAM NA GRUPIE CANAL+ 

Czwartek 14 lipca:

- Canal+ Sport: dwie pierwsze 14/17 finału zaplanowano od 30:20 do 30:XNUMX, a ostatni mecz XNUMX/XNUMX finału zaplanowano „nie wcześniej” o XNUMX:XNUMX na korcie Philippe-Charier.
Kanał wydarzeń „Multisport 1” : 4 runda XNUMX-tej na korcie Philippe-Chatrier transmitowana na żywo.
- Kanał wydarzeń „Multisport 2” : 4 runda 3-tej na korcie nr XNUMX transmitowana na żywo.

Piątek 15 lipca:
- Canal + Sport : pierwsze 3 ćwierćfinały do ​​20:30 na żywo, potem 4e retransmisja ćwierćfinału o godzinie 23:XNUMX
- Kanał wydarzeń „Multisport 1” : 4 ćwierćfinały zaplanowane na korcie Philippe-Chatrier transmitowane na żywo

Sobota 16 lipca:
- Canal+ Sport: dwa półfinały transmitowane od godz.

Niedziela 17 lipca:
– Kanał+:
ostatnia transmisja od godz.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.