Do 2024 roku FFT chce oferować nowe oferty sportowe w zakresie zawodów, treningu i wysokiego poziomu.

cele

Cel Francuskiej Federacji Tenisowej jest rozgrywany w 3 punktach:

  • Opracuj nowe konkursy
  • Lepiej trenuj przyszłych młodych zawodników
  • Organizuj i wspieraj międzynarodowe konkursy

Jakie narzędzia?

FFT chce zobaczyć mistrzostwa i mistrzostwa Interklubu Seniorów Padel Biznes do rozwoju na terenie. To dobra wiadomość, zwłaszcza dla torów i klubów, które już dużo zainwestowały w ten sektor.

Wsparcie klubów w organizacji przyszłych etapów toru FIP; od 2022 r. będziemy mogli zobaczyć, jak ta polityka FFT urzeczywistnia się w szczególności na nowych etapach FIP Tour.

FFT chce pracować nad turniej World Padel Tour we Francji. Dobra wiadomość, powinniśmy mieć Open w czerwcu przyszłego roku. Na razie bardzo mało informacji na ten temat. Możliwe jednak, że scena rozgrywa się na południu Francji.

Ligi już wprowadziły tę dynamikę. FFT chce pracować nad szkoleniem młodych ludzi przy tworzeniu szkół padel, powołanie krajowego koordynatora i doradców młodzieżowych w ligach.

Francja młode dziewczyny 2021 padel Torreón, meksyk

Terminy

W toku

Zdecydowanie zatwierdź harmonogram turnieju padel na rok 2022 (w zależności od WPT).

Nadchodzące

Zorganizuj przyszłą organizację szkolenia młodych ludzi na terytorium.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.