Varlion oferuje obóz letni pod przewodnictwem Maxi Castellote dla wszystkich, którzy chcieliby trenować jako zawodowi gracze. Wyrusz do Duet Sports, klubu znajdującego się w Las Rozas w regionie Madrytu i odkryj Akademię Varlion!

Uruchomiona w 2019 roku akademia zajmuje się szkoleniem instruktorów, przygotowaniem profesjonalnych zawodników (high performance center), treningiem, zarządzaniem i planowaniem strategicznym Pro Team i Pro Team Junior Varlion.

Nowością w tym roku jest ponowne otwarcie Letniego Kampusu, otwartego dla dorosłych i juniorów z całego świata, którzy chcą trenować jak profesjonaliści. Podsumowując, jest to trening teoretyczny i praktyczny, który pozwala graczom w pełni wykorzystać swoje umiejętności.

System szkoleniowy wykorzystuje metodologię PAM (Padel Al Maximo) i opiera się na padel nowoczesny, skupiający się na następujących obszarach:

  • Technika: ruchy, ruchy podstawowe, konkretne i wykańczające
  • Taktyka: strategie i analiza gry
  • Przygotowanie fizyczne: ogólne i ukierunkowane padel
  • Trening sportowy: odpowiedni dla padel w konkurencji

Całość wspiera zespół Varlion Academy, który składa się z 8 specjalistów, profesjonalistów uznanych za zaangażowanie w tę dyscyplinę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Varlion Campus Academy 2022, wejdź na stronę marki.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !