LB13 Padel Klub Tenisowy powstał 1 września 2023 roku w Domaine de La Bauquière w Allauch. Klub położony jest na zalesionym terenie o powierzchni ponad jednego hektara, oferując spokojną i idylliczną atmosferę. Oferuje trzy utwory padel, w tym dwa panoramiczne, a także trzy korty tenisowe, recepcję, przebieralnie/prysznice i kort do gry w pétanque.

Sprawa rodzinna

LB13 Padel Klub Tenisowy wziął swoją nazwę od inicjałów jego założycieli, Ludovica i Bastiena, wzbogaconej o „13” w hołdzie ich przywiązaniu do Marsylii i Allauch.

Projekt ten, zaprojektowany przez dwóch braci pasjonujących się sportem, skupia się na padel i tenis. Ludovic (34 l.) jest instruktorem tenisa od 2010 r., a Bastien (25 l.) jest trenerem TFP Padel od 2022 roku. Wspólnie dążą do tego, aby klub stał się głównym graczem w regionie, promując praktykę padel i tenisa poprzez różne zajęcia, takie jak lekcje dla dorosłych i dzieci, konkursy, turnieje, kursy, urodziny i imprezy tenisowe. team building.

Godziny otwarcia: od poniedziałku do niedzieli, od 9:21 do XNUMX:XNUMX.

Miłośnikom dobrego jedzenia polecamy restaurację „Pure Braise” z panoramicznym tarasem z widokiem na obiekty sportowe, które oferują przyjemne doznania kulinarne.

Klub jest obecny na portalach społecznościowych, znajdziesz go pod poniższymi linkami:

Zespół zgłoszony do „Regionu 1”

Po raz pierwszy w swojej historii LB13 Padel Klub Tenisowy zgłosił drużynę męską do Mistrzostw Zespołowych „Regional 1”. Zespół prowadzony przez trenera i kapitana Bastiena BOTTA (500 Francuzów) znakomicie zakwalifikował się podczas faz kwalifikacyjnych 21 stycznia w Bandol. W skład zespołu wchodzą także: Matthieu ABAUTRET (500), Louis SUZANNA (457), Yann PECHERAL (460), Thibault COUDERT (660), Robin RACASSA (885), Stéphane COSTES (2500) i Melvin PIC (3000).

Ostatnia faza, w której weźmie udział ośmiu najlepszych zawodników z regionu, odbędzie się w najbliższą niedzielę, 03 marca, w Aix Country Club, w PACA League Centre w Aix en Provence.