Padel to sport, który zyskuje coraz więcej zwolenników we Francji, ale także na całym świecie. Skoncentruj się na tym rosnącym rozgłosie.

Przykład hiszpański

Doświadczenie naszego sąsiada Hiszpanii z padlem jest oczywiście doskonałym przykładem dla Francji. Najpopularniejszy sport rakietowy po drugiej stronie Pirenejów przed tenisem padel doświadczył niesamowitego rozwoju w Hiszpanii. Kluby prywatne i miejskie współistnieją ze sobą, aby umożliwić społeczeństwu korzystanie z bardzo zróżnicowanej oferty, a sport ten cieszy się dużą popularnością wśród osób uprawiających rekreację.

Le World Padel Tour oferuje ogromną wizytówkę hiszpańskiego padla, ale także na całym świecie, z rekordy widowni bijące co weekend i coraz ważniejsze miejsce w mediach, z ponad 4 000 000 milionami wyświetleń podczas poprzedniego turnieju.

Kiedy sytuacja zdrowotna wraca do normy, plik FFT TV pozwoli nam cieszyć się najlepszym francuskim padlem na wideo!

Więcej rozgłosu we Francji

Jak pokazano wbadanie reputacji padla we Francji przeprowadzone przez FFTPadel zyskał na popularności we Francji w ciągu ostatnich dwóch lat. Plik Komunikacja i pomoc techniczna FFTI wielkie zaangażowanie prywatne, który w szczególności uruchomił „falę padla we Francji”, czyni ten sport coraz bardziej dostępnym i popularnym.

Obecnie Padla zna 19% Francuzów, o 11 punktów więcej niż w 2018 roku, początki wykładniczego wzrostu? Prawie cała Francja jest obecnie wyposażona w korty do padla, ale niektóre regiony wciąż są dalekie od pełnego potencjału. Po zakończeniu kryzysu zdrowotnego padel może normalnie kontynuować swój błyskawiczny wzrost.

Gwiazdy i marki jako dodatkowe narzędzie rozpowszechniania

Padel to sport doceniony przez wielu światowej sławy profesjonalnych sportowców. Z Neymar do Ibrahimovica, Via Marc Gasol ou Walentynkowe drzwi, wielu jest gwiazdy sportów zespołowych, które ulegają temu szczególnie uzależniającemu sportowi. Nie wspominając już o tym wszystkich tenisistów, którzy biesiadują z małą rakietą !

las marques oni również odgrywają dużą rolę w tym rozwoju, inwestując w ten sport, dużo komunikując się, sponsorując turnieje i federacje oraz pozwalając profesjonalistom trenować każdego dnia, aby zrobić padel zawsze bardziej spektakularne i atrakcyjne.

Padel zyskuje na popularności na całym świecie, przykłady są liczne, w Szwecji, Włoszech, Danii, Stany ZjednoczoneAle także w Afryka i Asia Ten międzynarodowy wzrost pozwoli Padelowi stać się sportem globalnym i wierzymy, że jego rozwój dopiero się rozpoczął, we Francji, jak wszędzie na świecie!

 

Zespół Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.