Wyjątkowy! Duet Ruiz / Stupaczuk stworzył niespodziankę, pozbawiając Lebrona i Galana potencjalnej trzeciej z rzędu koronacji podczas Cordoba Open.

Stupa i Ruiz ogłaszają kolor wejścia

W pierwszym secie, gdzie poziom jest szczególnie wysoki, to para Ruiz / Stupaczuk robi różnicę. Klucz do tego pierwszego zestawu? Niemal „niezwykła” agresywność, zwłaszcza Alejandro Ruiza, który nie pozostawił najmniejszego „braku dostosowania” Lebronowi i Galanowi. Rozpędzeni, numery 1 przepychają się tak rzadko: 1/1 dla Ruiza / Stupaczuka!

Drugi zestaw jednostronny

Drugi set zaczyna się tak, jak zakończył się pierwszy, czyli na czapkach kół. Duet Ruiz / Stupaczuk uderza pierwsi i odrywa się od startu. Walec niszczy wszystko na swojej drodze. Pomnożenie puntaz, par 3, pary Ruiz / Stupaczuk, o wyjątkowej dokładności, włoży wszystkie składniki na swoją stronę, aby zapewnić zwycięstwo.

Wynik końcowy: 6/4 - 6/2

Statystyki stupa ruiz vs Lebron Galan Cordoba 21

Nie ma więc trzeciego tytułu z rzędu dla Lebrona i Galana, którzy nie istnieli w drugiej rundzie. Alejandro Ruiz i Franco Stupaczuk będą przeciwni Paquito Navarro i Martinowi Di Nenno za remake finału Cagliari z celem zdobycia drugiego tytułu w sezonie.

 

 

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.