Inauguracja Padel Aix Country Club odbędzie się w maju 7. U początków tego projektu David VINCENT, aktywny członek Aix Country Club, a zwłaszcza założyciel Squaw Creek Padels na podstawie konkretnego modelu ...
[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Franck Binisti - Jak zacząłeś grać w padelu?

David Vincent - Pomysł umieszczenia padla w tym klubie, że byłem członkiem biura, przyszedł do mnie pewnego ranka.

Dlaczego nie zaproponować nowego projektu w Aix Country Club, który miał już ochotę stworzyć boiska do padla w tym pięknym miejscu, w którym znajduje się również siedziba ligi Prowansja?

Konieczne było przekonanie różnych liderów klubu, aby umieścili te padel. Zaufali nam, a od 7 May Country Club Aixois zaoferuje dodatkową działalność: padel.

FB - Założyłeś swoje squawcreekpadels. Opiera się na konkretnym modelu ...

DV - Model Squaw Creek Padels jest oryginalny: więcej niż nowe centrum Padel, to nowa koncepcja, w której kluby tenisowe nie inwestują ani jednego euro, ale dodatkowo odzyskują nowe źródło dochodów dla klubów.

Zasadniczo Squaw Creek Padels inwestuje pełne koszty wyposażenia boiska do padla, a z kolei oferuje klubowi udział w przychodach z padla.

Co oznacza, że ​​klub hostujący padel odzyskuje źródła przychodów 2. Po pierwsze przychody związane z dzierżawą gruntów, ale także przychody związane z użytkowaniem gruntów.

FB - Jak działa gra w klubie?

DV - Polityka handlowa zostanie zaprezentowana w czerwcu 22. Nie ujawniając zbyt wiele, mogę powiedzieć, że osoba 2 będzie mogła grać i subskrybować klub Padel:

1 / Jeśli jesteś już członkiem Aix Country Club, dostępna będzie atrakcyjna formuła gry w padla.

2 / Nie martw się, jeśli gracz nie jest członkiem klubu, ponieważ może bezpośrednio subskrybować Padel Country Club.

Tymczasem chcemy odkryć padel, klub i stworzyć grupę entuzjastów. Dlatego oferujemy zainteresowanym graczom dołączenie do społeczności Padel Country Club. Rejestrując się na naszej stronie, członkowie tej społeczności będą mogli grać ZA DARMO przez następne tygodnie 8.

Tristan Barre będzie kierownikiem strony. Będzie oferował szkolenia Padel, kursy i animacje od otwarcia strony.

Jeśli klub działa tak, jak planowano, inne kraje 2 mogą wkrótce zobaczyć ten dzień.

Widoczność tego klubu Padel jest ogromna, ponieważ jest to Aix Country Club, który jest jednym z najważniejszych klubów tenisowych w regionie, a także dlatego, że organizuje międzynarodowe zawody tenisowe. co roku: otwarty pretendent Pays d'Aix.

Inauguracja centrum odbędzie się w 7 May na 11h podczas półfinałów międzynarodowego turnieju tenisowego.

FB - Czy ten typ modelu może działać bez bycia na miejscu?

DV - Myślimy tak w związku z zarządzaniem rezerwacjami, odbiorem i dostępem. Ale zawsze na miejscu będzie ktoś całkowicie oddany animacji i zarządzaniu klubem. W Country Tristan Barre jest doskonałym menedżerem. Może zwiększyć aktywność padla. Aix Country Club jest już oparty na ogromnej puli tenisistów, którzy tylko czekają na grę w padla. Inne kluby tenisowe, które niekoniecznie mają środki na inwestowanie w padel, mogą rozpocząć przygodę z padel poprzez ograniczenie ryzyka i niedoboru gotówki. Squaw Creek Padels naprawdę chce rozwinąć padel i zdemokratyzować go w jak największym stopniu.

Wywiad nie Franck Binisti w kraju Aix

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.