Inauguracja Country Clubu Padel Aix odbędzie się 7 maja. U podstaw tego projektu David VINCENT, aktywny członek Aix Country Club, a przede wszystkim założyciel Squaw Creek Padels który opiera się na dość szczególnym modelu ...
[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Franck Binisti - Jak zacząłeś w padel  ?

David Vincent - Idea padel w tym klubie którego byłem członkiem biura przyszedł do mnie pewnego ranka.

Dlaczego nie zaproponować nowego projektu Aix Country Club, który miał już wolę tworzenia padel na tym wspaniałym miejscu, w którym znajduje się siedziba ligi prowansalskiej?

Konieczne było przekonanie różnych menadżerów klubu, aby je umieścili padel. Zaufali nam i od 7 maja Country Club Aixois zaoferuje dodatkową aktywność: padel.

 

FB - Założyłeś swoją firmę squawcreekpadels. Opiera się na konkretnym modelu ...

DV - Model firmy Squaw Creek Padels jest oryginalny: więcej niż nowy padelChodzi o nową koncepcję, w której kluby tenisowe nie inwestują ani jednego euro, ale dodatkowo odzyskują nowe źródło dochodów dla klubów.

Zasadniczo firma Squaw Creek Padels inwestuje wszystkie koszty związane z instalacją padel w zamian oferuje klubowi udział w przychodach związanych z padel.

Oznacza to, że klub, w którym jest gospodarzem padel zebrać 2 źródła dochodu. Przede wszystkim dochody związane z dzierżawą ziemi, ale także dochody związane z użytkowaniem ziemi.

 

FB - Jak działa gra w klubie? 

DV - Polityka handlowa zostanie ujawniona 22 czerwca. Nie zdradzając zbyt wiele, mogę powiedzieć, że osoba będzie miała 2 możliwości gry i zapisania się do klubu padel :

1 / Jeśli jesteś już członkiem Aix Country Club, będzie atrakcyjna formuła gry padel.

2 / Nie martw się, jeśli gracz nie jest członkiem klubu, ponieważ może bezpośrednio zapisać się do Country Club Padel.

W międzyczasie chcemy wprowadzić padel, klubu i stwórzcie grupę pasjonatów. To jest powód, dla którego zapraszamy zainteresowanych graczy do przyłączenia się do społeczności Country Club. Padel. Rejestrując się na naszej stronie, członkowie tej społeczności będą mogli przyjść i grać ZA DARMO przez następne 8 tygodni.

Tristan Barre będzie kierownikiem budowy. Zaoferuje szkolenie padel, kursy i działania, gdy tylko strona zostanie otwarta.

Jeśli klub będzie funkcjonował zgodnie z oczekiwaniami, wkrótce mogą pojawić się 2 inne pola.

Widoczność tego klubu padel jest ogromny, ponieważ jest to Aix Country Club, który jest jednym z najpopularniejszych klubów tenisowych w regionie, a następnie dlatego, że corocznie organizuje międzynarodowe zawody tenisowe: Challenger Open z Pays d'Aix.

Inauguracja centrum odbędzie się w 7 May na 11h podczas półfinałów międzynarodowego turnieju tenisowego.

 

FB - Czy ten typ modelu może działać bez bycia na miejscu?

DV - Uważamy tak, jeśli chodzi o zarządzanie rezerwacjami, odbiorem i dostępem. Ale na miejscu zawsze będzie ktoś całkowicie oddany prowadzeniu i zarządzaniu klubem. W kraju Tristan Barre jest idealnym menedżerem. Tam będzie mógł ożywić aktywność padel. Country Club Aixois już teraz polega na ogromnej puli tenisistów, którzy tylko czekają na grę padel. Inne kluby tenisowe, które niekoniecznie mają środki na inwestycje w padel może wyruszyć na przygodę padel ograniczając ryzyko i brak gotówki. Squaw Creek Padelnaprawdę ma wolę rozwinięcia padel i jak najbardziej ją zdemokratyzować.

 

Wywiad nie Franck Binisti w kraju Aix

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.