Weekend 7, 8 i 9 June odbył się w TC Marsylia na regionalnym etapie 3th na południe od National League of Padel.

Korzystając z międzynarodowym turnieju tenisowego przez damskiej, Sandra i Jean Marc Dalain urzędnicy sekcji łopatkowe TCM, które trafnie wybrano tę datę, dostosowanych do ich etapu obiegu LNP.

Powitanie Sandry i Jean Marc nie zawiodło jej reputacji, a przyjazna atmosfera nie wpłynęła na jakość przyjęć. Wiele par regionu PACA pochodzących z wielu horyzontów (Set Club, St Cyr sur Mer, Cassis, TCM, Padel Marsylia, Lyon) było w stanie przetestować się przeciwko Perpignan i Tuluzie.

Wszystko to sprawiło, że drużyny 16 walczyły, kury 3 drużyny 4 plus 4 rozstawione. Z meczów w basenie zawieszono kilka gier, w tym mecz między Aurélien Grandmont - Jean-Loup Chabaud i Charles Dragon - Kevin Rous oraz przeciwnikiem między Laurens Régis - Tolisano Olivier i Remy Beuzeboc - Clément Arico.

Zwróć uwagę na wielki występ pary składającej się z Oliviera CAYLA i Jeana Marca DALAINA, którzy dotarli do półfinału. Wszyscy uczestnicy jednogłośnie ogłosili Jean Marc jako rewelację turnieju. Jego postępy, stałość i walka podskoczyły w oczach wszystkich.

W drugim półfinale zmierzyli się Pascal i Alain de Perpignan przeciwko Manu i Laurentowi de Toulouse. Zwycięstwo na poziomie trudności w 3 ustawia Laurenta i Manu. Ale to była gra odbicia jako zwycięzcy stracił pierwszego seta i ogłosił zestaw 2e jest bardzo skomplikowana, gdy wiele osób na widowni, aby myśleć, że nie wyjdzie. Pascal i Alain pokazali, że powinniśmy na nich liczyć w kolejnych krokach.

Pod palącym słońcem, para Carite / SALLES po raz kolejny pokazał, że „stary” nie stracił swoją dumę, walcząc w jedną stronę dopasować parę IMBERT / TECLES.

Do zobaczenia na kolejnym etapie LNP, który odbędzie się w lipcu w klubie Mas Club w Perpignan.

Clément Forget - Padel Magazine
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.