Na swój pierwszy wspólny turniej Pablo Lima i Franco Stupaczuk oferują sobie głowę głowy serii 2: Paquito Navarro/Martin Di Nenno!

Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory niespodzianek podążajcie za sobą w Brukseli! Najnowsza to oczywiście eliminacja Paquito Navarro i Martina Di Nenno w ćwierćfinale.

Ku zaskoczeniu wszystkich, zwycięzcy Vigo Open zostali pokonani przez dwóch graczy, którzy grają swój pierwszy wspólny turniej w Belgii. Zwycięstwo 6/4 7/5, które automatycznie staje się pierwszym sukcesem porównawczym duetu Stupa/Lima.

Wybór ten już opłacił się Brazylijczykowi, który jutro rozegra swój pierwszy półfinał sezonu. Będzie przeciwko graczowi, którego zna na pamięć, Fernando Belasteguinowi i jego partnerowi Arturo Coello. Hiszpańsko-argentyńska para wykazała się żelaznym umysłem, odrzucając Fede Chingotto i Juana Tello po przegranej 4/1 w trzecim secie: 6/2 6/7 7/5. W najbliższą sobotę spodziewamy się dużego szoku!

W pozostałych półfinałach mężczyzn jest to ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !