Coraz więcej graczy z padel są pozytywne dla Covid-19. Tym razem to Lucas Campagnolo i Jesus Moya Sos zrezygnowali z Las Rozas Open.

Po Ramiro Moyano, tutaj są Lucas Campagnolo et Jezus moya sos którzy są pozytywni dla Covid-19. Więc Las Rozas Open zostanie zatem rozegrany bez par Botello / Moyano, Alonso / Moya i Bergamini / Campagnolo ! Nieszczęście jednych uszczęśliwia innych, ponieważ dziś w finale previas będzie trzech szczęśliwych przegranych!

To oczywiście cios dla tych trzech par, ale szczególnie dla Brazylijczyków, dla których sytuacja się powtarza, gdyż wcześniej w sezonie Lucas Bergamini również był pozytywny. Zauważ, że ich rodaczka Manuela Schuck również jest nieobecna na tym turnieju z tego samego powodu.

Życzymy wszystkim tym graczom dobrego powrotu do zdrowia.

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !